Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

En Muhteşem 35 Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Muhteşem 35 tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerleyiz. En çok sevdiğimiz ve en çok ihtiyacımız olan yazma kenarı tığ oyaları ile karşınızdayız. Bu oyaların zarif olduğu kadar gösterişli ve ihtişamlı olmasını da istiyoruz elbette. Bunu elde edebilmek içinde tığ oyası ile boncukları buluşturmamız gerekiyor. Boncuk detayları yazma kenarını şık gösterecektir. Biz de sizler için birbirinden güzel tığ işi boncuklu oya modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu oya modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Tığ İşi Boncuklu Oyalar ile Şıklığı Yakalayın!

Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Su yeşili rengine en olur renk yine su yeşili olacaktır. Oldukça yeni bir model olan bu modeli sizde çok seveceksiniz. Düz renge yine düz renk tığ oyası kullanmak iyi bir yöntem ve bunu boncuklarla şıklaştırmak daha da güzel elbette. Bu modellere internetten videolu şekilde de ulaşabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Tığ İşi Boncuklu Oyalar

Rüzgar gülü gibi dönen çiçek modelleri sizin de ilginizi muhakkak çekmiştir. 2019 yılında en sevilen modellerden biri oldu. Ayrıca sadece yazma kenarına yapılabilir bu tığ oyası diye de düşünmeyin. Hem yazma kenarına hem de havlu kenarına uygun olacaktır. Havlularınızı daha da güzelleştirin derim ben bu modellerle.

Tığ İşi oyalar

Mor rengi en tercih ettiğimiz ve en can alıcı renklerden biri. Bu rengi boncuklarla da süsleyince daha da güzel durmuyor mu? Biz bu modelleri çok severek derledik. Sizin de seveceğinize eminiz. Üstelik çeyizlerinize de gönül rahatlığı ile bu modellerden de ekleyebilirsiniz.

Tığ İşi

Pudra renkli bu yazmaya elbette altın renkli boncuklar çok yakışmış. Özellikle günlerinizde bu model olmazsa olmazlarınız arasında olacaktır. Hem de bu tığ oyası modelini yapmak oldukça da basit. Bu kolay tığ oyasını siz de yapmalısınız.

Vazgeçemeyeceğiniz Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ Oyaları Tığ oyası

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.