En Muhteşem 40 Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

En muhteşem 40 kolay tığ işi oya modeli ile sizlerin karşısındayız. Hazır yılbaşı da yaklaşırken, zamanımızda az kalmışken birbirinden güzel ve birbirinden kolay modelleri sizler için seçtik. Tığ oyaları hem şık hem de zarif duruyor ama elbette zamanımızın çoğunu alsın istemiyoruz. Biz de bunu göz önünde bulundurduk. Birbirinden güzel ve yapılışı kolay tığ oyası modelleri ile sizleri buluşturacağız. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Harika bir tığ oyası ile başlamak istiyorum. Bu tığ oyası hem güzel hem şık hem de yapılışı oldukça basit. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyasını siz de yapabileceksiniz ama görselden yapılışı hakkında bir fikir edinemezseniz YouTube’dan videolu bir şekilde izleyebilir, yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Daha az sürede bu modeli yapmanıza yardımcı olacaktır.

Dağ şeklinde çiçekli tığ oyası o kadar basit bir yapılışa sahip ki. Siz dahil herkes bu modeli yapabilir. Bu model 2019 yılında da en çok tercih edilenler arasında. Bu tercih sizin de tercihiniz neden olmasın ki. 2020 yılında da yine en çok tercih edilen ve en çok sipariş alan modeller arasına girecektir. Şimdiden hatta yılbaşı da gelmemişken bu tığ oyası modelini hazır edin derim hanımlar.

Harika mı harika bir tığ oyası modeli daha. Bu model sizin de çok seveceğiniz türden. Hem de kırmızı. Kırmızı rengi her alanda ilgimizi çekiyor. Elbette tığ oyalarında da ilgimizi çekiyor. Kırmızı başörtüsüne de en çok yakışacak şeylerden biri kırmızı tığ oyası. Siz de bu rengi ve bu modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Hayır Diyemeyeceğiniz Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.