En Muhteşem İki Renkli Örgü Modelleri

Birbirinden muhteşem iki renkli örgü modelleri ile sizlerleyiz. Örgüler hele ki renkliyse vazgeçilmezimiz olabilir. Özellikle örgüler renkli olunca daha çok dikkatimizi çekiyor. Ama hanımlar dikkat ettiyseniz bu örgüler en çok bebek örgü modellerinde dikkatimizi çekiyor. Örgü başlı başına dikkat çekici değil mi zaten? Kesinlikle cevabımız evet. Sizler için bu birbirinden güzel örgü modelini derledik. Hazırsanız bu örgü modellerine bir göz atalım olur mu?

En Sevilen İki Renkli Örgü Modelleri

Hayır diyemeyeceğiniz bir örgü modeli ile karşınızdayız. Birbirine yakışacak iki renk gerçekten de bu örgü modelinde kendini göstermiş. Hanımlar bu örgü modelini lif, kazak, yelek, hırka aklınıza gelen her yerde kullanabilirsiniz.

Pembe ve mor renginin uyumunu bilmeyen yoktur. Bu uyum ve bu örgü modeli kesinlikle ahenk içinde dans etmiyor mu? Bize göre ediyor ve hatta muntazam.

Su yeşili ve beyaz uyumu diye buna derim hanımlar. Bu uyum örgü modeli için de çok doğru bir tercih olmuş değil mi?

Yelekler için vazgeçilmez renklerden biri olan mavi ve beyaz renk ikisi bir arada bu yelek örgü modeli için çok doğru bir tercih olmuş. Kesinlikle bu yelek örgü modelini çocuğunuza, yeğeninize veya arkadaşınızın çocuğuna yapmalısınız.

Yeşil ve mavi de yadsınamaz uyumlu renkler arasında hanımlar. Muhakkak bu iki rengi tercih etmelisiniz. Çünkü efsane uyumlu duruyor. Sizce de öyle değil mi?

Beyaz ve mor de tercih edebileceğiniz diğer iki renk arasında. Bu iki renk örgülerinize canlılık katacaktır. Zaten bu iki renk mükemmel bir uyum içindeler.

Yeşil ve pembe rengi uyumunu bazı hanımlar çok sever bazıları da sevmez. Ama kesinlikle sevilmesi gereken bir uyumları var. Hatta moda haftalarında yılın en güzel renkleri arasında ya da trend renkler arasında da seçilmişliği vardır. Bunu bir düşünün deriz hanımlar.

En Tercih Edilen İki Renk Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.