En Muhteşem Lif Örgü Modelleri

En muhteşem lif örgü modelleri ile sizlerleyiz. Lif örgüler özellikle banyolarda tercihimiz oluyor. Bunun yanı sıra çeyiz bohçalarında da süs amaçlı tercih ediliyor. Yapılması bir o kadar kolay bu örgü modellerini hemen hemen her bayanın yapabileceğini düşünüyoruz. Sizler için derlediğimiz modeller de bir o kadar kolay ve güzel. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Lif Örgü Modelleri

Siz de lif örgülerinizde birden fazla renk ve boncuk kullanmaya çekinmeyin. Görselde gördüğünüz gibi farklı ebat ve şekillerde de lif örgülerinizi tercih edebilirsiniz. Hem şiş hem tığ ile yapılan bu lif örgü modellerinin de yapılışı bir o kadar kolay.

Çiçek modeli en çok tercih edilen modeller arasında. Bu lif örgüsüne hem şıklık hem de tatlılık katıyor. Üstelik lif örüp bunları satan hanımlar da bir hayli fazla. Siz de para kazanmak istiyorsanız lif örgüler yapıp satabilirsiniz. Derlediğimiz örgüler hem kolay hem de çok sipariş alan modeller arasında.

Lif örgüler de tercihimiz elbette ki daha süslü daha renkli modeller oluyor. Özellikle çeyizler için bu modeller daha çok tercih ediliyor.

Sarı ve yeşil rengi de güzel bir tercih olacaktır.

Hem modeli hem de rengiyle harika olan bu lif modelini biz çok sevdik.

Yıldız biçimindeki lif örgü modeli uyumlu renklerle daha da güzel görünüyor.

Bu lif örgü modeli en yeni modeller arasında yer alıyor. Yapılışı da bir o kadar basit. Yapılışı hakkında bilgisi olmayanlar ise internet veya YouTube’dan videolu olarak anlatımlı bir şekilde yapılışı hakkında bilgi alabilirler.

Lila, yeşil ve beyaz lif örgü modeli bir sonraki lif modelinde tercihiniz olabilir.

Sizlerin de Seveceği Lif Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.