En Özel Rengarenk 49 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

En özel rengarenk çeşit çeşit boncuklu iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Bu modelleri çok seveceğinizden eminiz. Çünkü biz de çok severek derledik sizler için. Yeni gelinlerin en büyük sorunsalı çeşitli yazmalar ve bu yazma kenarlarındaki iğne oyası modelleri. Çeşit çeşit olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. O yüzden ne yapıyoruz şimdiden çeyizlerimize bu iğne oyası örneklerini ekliyoruz. Ekleyenler de daha farklısı ve daha fazlası için bu derlediğimiz modellere bakmaları için davet ediyoruz. Haydi hanımlar derlediğimiz bu iğne oyası modellerini inceleyelim.

Hanımların En Gözdesi 49 Boncuklu İğne Oyası Modeli

Bu tek başına sade mi sade beyaz boncuklar tek başına anlam ifade etmezken yazma kenarı iğne oyası örneğinde nasıl da şık durmuş değil mi? Hanımlar tek renk veya rengarenk tülbent ve yazmalarınıza en çok ne yakışır derseniz tabii ki iğne oyası ve boncuklar. Modellerinizi bu iki unsurla tamamlayabilirsiniz.

Görseldeki pul boncuk nasıl da yakışmış iğne oyası yazma kenarı modeline. Gri renk iplik ve gümüş renk pul boncuk çok uyumlu olacaktır.

Saks mavisi rengine tabii ki en çok rengarenk boncuklar ve iğne oyası modeli yakışır. Bu renkleri ve bu iğne oyası modelini kesinlikle denemelisiniz.

Bordo yazmaya yazma kenarı iğne oyası modeli çok şık olmamış mı? Ve kadife boncuklar iğne oyası modeliyle tamamlanmış gibi. Gelinler bu iğne oyası modelini çok seveceksiniz.

Beyaz yazma ve tülbentlerin vazgeçilmezi beyaz iğne oyası modeli elbette. Ama bu iğne oyası örneklerini daha görünür kılan ise rengarenk boncuklar.

Bu rengi yeni gelinlerimiz ve yeni gelin adayları çok sevecek. Rengi tam size göre ve trend renkler arasında. Tercih edilen iğne oyası modeli ve boncuklar da şahane değil mi?

İşte bu görseldeki model çok zarif… En çok seveceğiniz tarzda bir iğne oyası. Beyaz boncukların arasında mor boncuk detayı çiçek detayını yazmada ön plana çıkaran unsur olmuş.

En Çok Aradığınız Birbirinden Eşsiz İğne Oyası Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.