En Popüler 50 Tığ İşi Güzel ve Kolay Çiçekli Boncuklu Oya Örnekleri

En Popüler 50 Tığ İşi Oya Modelleri

En popüler 50 tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Tığ işi oya modellerinde en çok tercih edilen severek örülen sıralı çiçekli tığ oyası modellerini çok seveceğinizi düşünerek sizler için bir araya getirdik. Sıralı tığ oyaları çok hızlı bitmesinden dolayı çok talep gören oyalardır. Tığ oyası örmeye yeni başlayan hanımların yapabileceği kolaylıkta pek çok modeli inceleyeceksiniz.

Bu hazırladığımız tığ işi oya modelleri hem güzel hem de yapması kolay olan modeller arasında yer alıyor. Birçok görselde örneğin nereden alındığına dair logo ya da yazı bulunmakta. Bunlara bakarak yapılışlarını Instagram ya da youtube kanallarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Her gün farklı modeller bulmaya çalışsak da farklı sosyal medya hesaplarında ya da kanallarında aynı tarz tığ işi oya modelleri tekrar tekrar denendiği için bazen aynı modelleri karşınıza çıkarıyor olabiliriz. Takdir edersiniz ki her gün farklı tığ oyası örneği bulmak çok meşakkatli bir iş. Ama mutlaka aralarda hiç görmediğiniz tığ oyaları olacaktır. Şimdi bu şahane tığ işi oya örneklerini inceleyelim.

İşte En Popüler Tığ İşi Oya Örnekleri

İkili lale desenleri çok hoşunuza gidecek tığ işi renkli çiçekli oya modeli.

Bir başka çiçekli tığ oyası modeli, bu modelde hem çiçekler hem de yapraklar ön plana çıkmış, beyaz düz renk yazmaya da harika durmuş.

Yapması kolay tığ işi çiçekli yapraklı oya modelini denemenizi tavsiye ederiz.

Üç boyutlu boncuklu lale motifli tığ işi oya modeli çok gösterişli duruyor. Bu yılın favorilerinden olacak tığ oyası örnekleri arasında.

Tüm kenar süslemelerinde kullanabileceğiniz tığ işi çiçekli oya modeli.

Bu yıl çok sipariş alan tığ işi oya modeli, gerçekten harika duruyor, daha yakın hali aşağıda yer almakta.

Yazma, havlu gibi tüm kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz bu kibar tığ işi oya modelini.

En kolay ve en güzel tığ işi oya modellerinden bir tanesi. Beyaz çiçekler ile yazma rengi arasında uyum yakalanmış, pembe renk de örneğe gösteriş katmış.

İki renk ip ile hazırlanan sıralı tığ işi oya modelini çok beğeneceksiniz. Daha çok namaz örtülerinde kullanılabilir.

En asil duran kırmızı beyaz tığ işi oya modelini tüm yazma, havlu kenarlarında kullanabilirsiniz. Kırmızı yerine pembe renk de tercih edebilirsiniz.

Hem kolay hem de şık tığ işi oya modeli, beyaz renk yazmalar için kırmızı yeşil renk kombinasyonunun en güzel örneklerinden biri.

Çok basit ve çok şık duran tığ işi oya modelini biz çok beğendik, yazma, havlu, dantel kenarı gibi her türlü kenar süslemesinde rahatlıkla kullanılabilecek şahane bir örnek.

Çıtı pıtı duran bu şahane tığ işi oya modelini tüm kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz.

Sarı ve morun eşsiz uyumu sergilemiş olan efsane bir tığ işi oya modeli, mor renk yazmalarda bu uyum daha şık duracaktır.

Bu çok gösterişli tığ işi oya modelini severek yapacaksınız, bu yılın favori tığ oyaları arasında gösteriliyor.

Peçete kenarlarında çok şık duran tığ işi oya modeli.

Hem kolay hem de gösterişli tığ işi modeli kolaylıkla öreceksiniz.

Renkli çiçekli tığ işi oya modeli göze çok hoş geliyor.

Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.