En Popüler 59 Yazma Kenarı İğne Oyası Modelleri

En popüler yazma kenarı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz hanımlar. Tığ işi hem hobi olarak, hem ihtiyaç olarak hem de gelir elde etmek isteyen hanımlar için ideal. Bu sizler için derlediğimiz yazma kenarı tığ işi oya modellerini çok seveceksiniz. Sizler için en güzel ve en çok sipariş alan yazma kenarı iğne oyası örneklerini derledik. Haydi hanımlar bu modellere hep beraber bir göz atalım. Ne dersiniz?

Can Alıcı Birbirinden Farklı 59 Yazma Kenarı İğne Oyası Modeli

Pembe yazma kenarı iğne oyası modeli çiçekleriyle ve boncuk detaylarıyla sizin de ilginizi çekti değil mi? Bu iğne oyası örneği sizin seveceğiniz türden çünkü en çok sipariş alan modellerden biri bu. 2019 yılının en tercih edilen iğne oyası modelleri tek renk yazmaya tek renk iğne oyası. Tabii bu tek rengi boncuklarla ya da kurdelelerle şık yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen iğne oyası modelleri… Az önceki görselde de dile getirdiğim gibi. 2019 yılının en çok tercih edileni tek renk yazma ve tek renk iğne oyası modeli.Siz de bu modelleri denemeye ne dersiniz?

Görseldeki yazma kenarı iğne oyası modelini kesinlikle tercih etmelisiniz. İğne oyası örneği nasıl da hoş duruyor değil mi?

Tek renk yazmalardaki bu iğne oyası modeli çok tercih ediliyor ve ayrıca çok da zarif. Düşünmeden geçmeyin hanımlar.

Çoğunlukla tek renk yazma ve tek renk iğne oyası örneklerini derledik. Çünkü bu modeller çok şık ve çok tercih edilenler arasında. Artık hanımlar bu modellere daha çok ağırlık veriyor.

Bordo renginin can alıcı asaleti… Hanımlar evlerinizde en az bir tane bu renk yazmadan ve bu renk yazma kenarı iğne oyası modelinden olmalı.

Pembe çiçekler nasıl da hoş değil mi?

İğne oyası modelleri ince ve zarif bir el işidir. Bu iğne oyası örneği de gayet zarif durmamış mı?

Tek renk yazma kenarı iğne oyası modeli ama model diğer görsellerdekinden biraz daha farklı. Bu modeli ister tek renk isterse renkli yazmalarınıza kullanabilirsiniz.

En Asil İğne Oyası Örnekleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.