En Popüler Boncuklu İğne Oyası Modelleri

En popüler boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Çok göz alıcı ve çok sipariş alan iğne oyası modellerini sizler için derledik. Hanımların en ilgi gösterdiği bu iğne oyalarını çok seveceksiniz. İğne oyaları oldukça şık ve zarif duruyor ama daha da şıklık katmak için boncuk detaylarını ekleyebilirsiniz. Birçok kişisinin tercihi de bu yönde oluyor. Bizler de talep doğrultusunda boncuklu iğne oyası modellerini seçtik. Şimdi dilerseniz en popüler boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Harika Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz boncuklu iğne oyası modeli çok seviliyor. Sizler de inci boncukları kullanarak bu güzel görüntüyü elde edebilirsiniz. Üstelik bu modelin yapılışı da çok kolay. Yapılışı hakkında İnternet ve YouTube’dan bilgi alabilirsiniz. Bu platformlarda anlatımlı videolar izlemek iğne oyası modelinin yapılışını da kolaylaştıracaktır.

blank

Renkli ve sıralı boncuklu iğne oyası modeli çok sipariş alıyor. Bu modelleri sadece hobi olarak değil, kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Birçok hanım bu iğne oyası modellerini yaparak para kazanıyor.

blank

Görselde gördüğünüz boncuklu iğne oyası modeli başörtüsü kenarına olduğu gibi havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarında artık sadece dantel değil, tığ işi oya modeli ve iğne oyası modeli de kullanılıyor.

blank

Beyaz başörtüsü kenarına hangi iğne oyası modelini yapsak diye kara kara düşünen hanımlar bu modeli rahatlıkla tercih edebilirler.

blank

Tek renk başörtüsü kenarına yine tek renk iğne oyası modeli kullanabilirsiniz. Hatta boncukları da tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

blank

Çok seveceğiniz bu boncuklu iğne oyası modelleri sizlerin de tercihi olabilir. Oldukça şık duran bu iğne oyasının renkleri de harika görünüyor.

En Çok Tercih Edilen İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.