En Popüler Patik Örgü Modelleri

Annelerin vazgeçilmezi 39 patik örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Hazır kış gelmişken ve hazır biz de bu kadar üşüyorken imdadımıza patik örgüler koşuyor. Sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm birbirinden güzel ve sizi en sıcak tutacak modelleri derledik. Bu patik örgüler hem şık hem de en yeni örgü modellerinden oluşmuştur. Dilerseniz hep birlikte annelerin vazgeçilmez patik örgü modelleri ile buluşalım ve bu örgüleri inceleyelim, ne dersiniz?

2020 Yılına Bu Patik Örgü Modelleri ile Hazırlanın!

Harika bir patik örgü modeli ile başlamak istiyorum. Bu patik örgü modeli hem çok şık hem de oldukça güzel. Kullanılan renklerde çok hoş. Zaten mor, yeşil ve beyaz rengi birbiriyle uyumlu üç renk. Siz de bu uyumu bu renkleri kullanarak elde edebilirsiniz. Üstelik bu patik örgü modeli 2019 yılında da en çok tercih edilen renkler arasında oldu. Siz de bu örgü modelini seviyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz şimdiden. En güzel örgü modelleri arasında da yer alabilir hanımlar ona göre.

blank

Benim çok sevdiğim patik örgü modellerinden biri olan görselde gördüğünüz patik modelini siz de hemen yapmaya başlamalısınız. Bu örgü modeli gerçekten de muazzam. Sizin de hayır diyemeyeceğinizi düşündüğüm bu örgü modelini hem tığ hem de şiş ile yapabilirsiniz. Elbette tercih sizin. Yapılışı da oldukça basit ama yapılışı hakkında bir fikriniz yoksa YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu modelin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Haydi hanımlar örgü vakti.

blank

Beyaz rengiyle fark yaratan bu patik örgü modeli oldukça şık ve oldukça güzel. Mutlaka siz de bu örgü modelinden edinmelisiniz. Üzerine kullanılan kırmızı, yeşil ve sarı rengi de oldukça uyumlu olmuş. Beyaz rengini kullanmaktan çekinmeyin hanımlar. Artık herkes gönül rahatlığıyla bu rengi kullanılıyor. Çünkü en trend renkler arasında yer alıyor. Siz de bu trend rengi elbette ki kullanmalısınız. Pişman olmayacaksınız.

2020 Yılına Özel Patik örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.