En Popüler ve Şık İğne Oyası Modelleri

En popüler ve şık iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. En çok sipariş alan iğne oyası modellerinin en güzellerini sizler için derledik. İğne oyası zarif görüntüsüyle biz hanımların gönüllerini fethediyor. Birçok hanım iğne oyaları yapıyor. Bu yaptığı iğne oyası modellerini sosyal medyada paylaşan hanımlar da oldukça fazla. Sosyal medyalarda paylaştıkları iğne oyalarını da sipariş üzerine satabiliyorlar. Sizler de gelir elde etmek için bu şekilde yaparak sipariş üzerine de çalışabilirsiniz. Şimdi dilerseniz en popüler ve şık iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok severek tercih ediliyor. Başörtüsü kenarına da çok yakışmış. Çünkü başörtüsü ile uyumlu bir iğne oyası tercihi yapılmış. Burada en önemli husus uyumlu renkleri bir arada kullanmaktır. Bundan dolayı yaptığınız emeğin boşa gitmemesi için uyumlu renkleri kullanarak güzel bir iğne oyası modeli elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı çok basit. Biz hanımlar özellikle şık duran ve kolay yapılabilen iğne oyası modelleri arıyoruz. O modellerden birini de görselde görüyoruz. Bu iğne oyasını hemen hemen her hanım kolaylıkla yapabilecek. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan da alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Görselde gördüğünüz iğne oyası krem renkli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Sizler de desensiz, tek renk başörtüsü kenarına renkli ve sıralı iğne oyası modeli tercih edebilirsiniz. Bu seçimler sizin için de gayet iyi olacaktır. Çünkü doğru seçim hem iğne oyası modelini ön plana çıkarır hem de sizi daha iyi hissettirir.

Renkli ve sıralı iğne oyası modeli tercih edecekseniz, tercih ettiğiniz renklerin kendi aralarındaki uyumuna dikkat etmenizi öneririz. Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli başörtüsü kenarına yakıştığı kadar havlu kenarına da çok yakışacaktır. Sizlerin tercihi bu yönde de olabilir. İğne oyaları havlu kenarında da çok harika duruyor.

Çok Sevilen İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.