En Pratik Tığ İşi Oya Modelleri

En pratik tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Başörtüsü renk ve desenine uyumlu en güzel tığ oyası modellerini sizler için seçtik. Bu modeller sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarında dantel de tığ işi oya modeli de kullanılıyor. Siz de seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Aynı zaman da bu tığ oyası modellerini yaparak kazanç da elde edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz sizler için seçtiğimiz en pratik tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli harika görünüyor. Bu harika görüntüyü uyumlu renkleri seçerek elde edebilirsiniz. Bu gerçekten önemli bir husus hanımlar. Örneğin yukarıda gördüğünüz mavi başörtüsüne çok alakasız bir renk tercih edilseydi hoş bir görüntü elde edilemezdi. Bundan dolayı uyumlu renkleri seçmeye özen göstermeniz gerekebilir.

Tığ işi oya modellerinde boncuk kullanarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bazı hanımlar şık oyaları daha çok seviyor. Bundan dolayı tercihlerini boncuklardan yana kullanıyor. Özellikle inci boncuklar tığ işi oya modelinde çok hoş duruyor.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli başörtüsü kenarına yakıştığı gibi havlu kenarına da çok yakışacaktır. Sizler de havlu kenarında bu modeli tercih edebilirsiniz. Havlu ile uyumlu renklerde tercih ederseniz daha güzel olacaktır.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyası modellerini sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz.

Siyah başörtüsüne renkli ve sıralı tığ işi oya modelleri çok yakışıyor. Sizler de siyah başörtüsüne nasıl bir tığ oyası yapacağınıza karar veremiyorsanız görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.