En Renkli Yazma Kenarına Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar en renkli ve en güzel görünen tığ işi oya modelleri bugün sizlerle buluşturuyoruz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ işi oya modelleri en sevilen modeller arasında yer alıyor sade ve şık tasarımıyla sevilen modelleri sizler de yaparak keyifleriniz için hazırlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modelleri değerli çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi oluyor. Sizler de en güzel ve en yeni modelleri yaparak harika tığ oyalarını sahip olabilirsiniz. Farklı model sevenlere hitap eden tığ işi oya modellerini eklerken kolay yapılabilmesine özen gösterdik. Öğrenmiş olsanız bile bu güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini inceleyelim.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan rengarenk tülbent kenarına yapılmış olan tülbent içinde renkler seçilerek hazırlanmış olan çiçekli tığ oyası modeli şık tasarımıyla en sevilen modeller arasında yer almaktadır.

Farklı model sevenlerin tercihi olan rengarenk çiçeklerle de hazırlanan tığ oyası çok güzel görünmektedir.

Beyaz yazma kenarına yapılmış olan nazar boncuklu hazırlanan tığ oyası modeli çok kolay yapılmaktadır.

Farklı model sevenlerin tercihi olan tığ oyası modeli oldukça güzel görünmektedir.

Ayten hanımın ellerinden çıkan hamarat kadınların tercihi olan tığ işi oya modeli Instagram’ın en gözde modelleri arasında yer alıyor. Sizler de bu modeli Ayten Bakar hanımefendinin hesabından ulaşarak yapabilirsiniz veya sipariş oluşturabilirsiniz.

Çok Kullanışlı Tığ İşi Oya Modelleri