En Şahane Kolay İğne Oyası Modelleri

En şahane kolay iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. İğne oyaları hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için yapılmaya devam ediyor. Ev hanımlarının tercihi ise zarif görünümünden dolayı iğne oyası oluyor. Aynı zamanda yeni ve güzel modelleri takip edip sipariş alan birçok bayan var. Hem zahmetli hem de emek isteyen bu iğne oyalarını da satarak karşılığını alabiliyorlar. Biz daha zahmetsiz, kolay iğne oyası modellerini ise size kolaylık sağlaması açısından tercih ettik. Dilerseniz gelin hep birlikte bu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim.

Daha Az Zahmetli Kolay İğne Oyası Modelleri

Mor tonlarındaki renklere sarı, yeşil ve beyaz rengini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu iğne oyası modeli oldukça kolay. Hemen hemen her bayan bu iğne oyası modelini yapabilir. Daha fazla bilgi almak isteyen hanımlar da YouTube veya internetten video izleyerek yapılışı hakkında bilgi alabilirler.

Rengarenk olan bu iğne oyası pembe tonlarındaki başörtüsüne çok yakışacaktır. Hem ağır hem de gösterişli olan bu model havlu kenarlarında da tercih edilebilir.

Gri tek renk başörtünüz varsa bu iğne oyası modeli tam size göre. Gri rengine de her renk yakışacağı için belirli bir sınırlama yapmanıza da gerek kalmayacak.

Saflığın temsili beyaz rengine dilediğiniz her renk yakışacak. Burada önemli olan doğru model tercihinde bulunmak.

Sıralı iğne oyaları 2019 yılında en revaçta olan modellerden biri oldu. Özellikle de havlu kenarına çok yakışan bu modeller sizin de tercihiniz olabilir.

Beyaz rengine su yeşili ve beyaz kombini çok yakışıyor. Model de ayrı bir güzellik katıyor.

Tek renk başörtüsüne yine tek renk iğne oyası çok yakışacak ve siz de tek renk başörtüsüne aynı renk iğne oyası modeli tercih edebilirsiniz.

Yapılışı oldukça basit bu iğne oyası modelini çeyiz bohçalarında da tercih edebilirsiniz.

Çok Sipariş Alan Kolay İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.