En Şahane Mavi ve Kırmızı İğne Oyası Modelleri

En şahane mavi ve kırmızı renk iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. 2020 yılında bu renkli iğne oyası örnekleri çok tercih ediliyor. Birbirinden şahane renkli boncuklu ve çiçekli iğne oyaları ile havlu kenarı, namaz örtüsü ve yazma kenarları yapabilirsiniz. Sizler için aşağıya iğne oyası nasıl yapılır öğrenmeniz için bir de anlatımlı video bırakıyoruz, mutlaka onu da izleyin. Şimdi bu şahane mavi ve kırmızı renkte iğne oyası modelleri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Birbirinden Muazzam Mavi ve Kırmızı İğne Oyası Modelleri

Kırmızı iğne oyası örneğinin yapılışının anlatıldığı bu youtube videosunu mutlaka izleyin.

blank

Kırmızı yazmaların vazgeçilmezi elbette rengarenk çiçekli iğne oyası modelleri. Bu modelleri çok sevmekle kalmayacaksınız kendiniz de hemen örneğini çıkarmaya başlayacaksınız. Hanımlar görümce çatlatan bu renkler ve bu iğne oyaları ile şahane bir tarz yakalayacaksınız.

blank

Mavi yazmalara pembe ve mavi iğne oyası örneği sizce de çok yakışmıyor mu? Bu iğne oyası modelini çok seveceksiniz. Çünkü biz de bayıldık.

blank

Kırmızı yazmalar kesinlikle tercihiniz olmalı bazı hanımlar kırmızı yazmaları sevmiyor ama kesinlikle herkese yakışabilecek ve herkesi asil gösterebilecek bir yazma rengi ve iğne oyası modeli. Asil hanımlar tercihini kırmızıdan yana kullanıyor. Ayrıca yazma kenarındaki iğne oyası modeli de cabası. Ne kadar da zarif…

blank

Mavinin her tonu çok güzel. Ve görsellerdeki yazma ve yazma kenarı iğne oyası modelleri arasındaki uyum efsane değil mi? Gerçekten bu uyumu yakalamayı başaranları tebrik ediyorum.

blank

Mavi yazma ve tülbentlerinize kesinlikle yeşil rengini kullanmanız gerek. Çok güzel bir uyum yakalayacaksınız. Es geçilmemesi gereken bir detay. Ya da tam tersi yeşil yazma veya tülbentlerinizin yazma kenarı iğne oyası modelinde kesinlikle mavi rengini kullanmalısınız.

En Çok Tercih Edilen Mavi ve Kırmızı İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.