En Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

En şahane tığ işi oya modelleriyle sizlerin karşısındayız. Sizlerin de hoşuna gidebilecek birçok tığ oyası seçtik ve derledik. Geçmişten günümüze çok tercih edilen bu oyalar biz hanımların tercihi oluyor. Sizler için seçtiğimiz tığ işi oya modellerini çok sevecekseniz. Hem çok şık hem de yapılışı çok kolay. Biz hanımların en çok aradığı özelliklerden biri de tığ işi oya modelinin kolay yapılması. Şimdi dilerseniz en şahane tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Beyaz başörtüsü kenarına birçok tığ işi oya modeli uyuyor. Eğer renkli tığ oyası tercih edecekseniz bu renklerin kendi aralarındaki uyumuna dikkat etmeniz gerekebilir. Bu sebeple tercihiniz görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinden yana olabilir.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de dikkatini çekecek bu tığ oyasını bu kadar güzel gösteren şeylerden biri ise boncuklar oluyor. Boncuk kullanarak tüm el işi türlerini olduğundan daha şahane gösterebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok sipariş alıyor. Sizler de hobi olarak bu tığ oyaları yapabilir ya da kazanç elde etmek için de bu modelin örneğini çıkarabilirsiniz. Birçok hanım bu tığ işi oya modellerini yaparak kazanç elde ediyor.

Bu harika tığ işi oya modeli başörtüsü kenarına yakıştığı gibi havlu kenarına da çok yakışıyor. Havlu kenarında bu güzel modelleri de tercih edebilirsiniz. Üstelik yapılışı da çok kolay. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz. Bu platformlarda anlatımlı video izlemek sizin de işinizi kolaylaştırabilir.

En kolay tığ işi oya modellerinden biriyle sizlerleyiz. Bu tığ oyası oldukça hoş duruyor. Sizlerin de tercihi olacak bu tığ oyasını hobi olarak yapabileceğiniz gibi para kazanmak için de yapabilirsiniz.

Beyaz başörtüsü kenarına kırmızı tığ işi oya modeli çok yakışıyor. Sizlerin de tercihi kırmızı tığ oyasından yana olabilir.

Çok Şık Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.