En Sevilen 40 İğne Oyası Yazma ve Havlu Kenarı Modelleri

Hanımlar sizler için en sevilen iğne oyası ve havlu kenarları modellerini bir araya getirdik. Vazgeçilmezleriniz bir başlık altında ikisini de incelemek sizin için daha kolay olacaktır. Bu yazımızda hanımlar tarafımdan en sevilen iğne oyası yazma ve havlu kenarlarını derledik. Haydi hep beraber bu görselleri inceleyelim.

Düşman Çatlatacak En Güzel İğne Oyası Yazma Ve Havlu Kenarı Modelleri

Bu modelin görünüşünün ne kadar hoş durduğunu sizde görselde görüyorsunuz ve beyaz yazma kenarlarının vazgeçilmezi renkler…

Düz renkteki yazmalarınıza yazma ile aynı renk iplik kullanırsak çok sade olur demeyin. Çünkü boncuk eklerseniz daha şık ve hoş bir görüntü oluşur.

Ve sıradanlıktan uzak renkli havlu kenarı modeli… Renklerin uyumu ve çiçeklerin duruşunu anlatmaya gerek yok değil mi?

Kendisi en sade ve en zarif iğne oyası yazma kenarı modeli seçilebilir. Mesela böyle çok sade modellerde yazma ile aynı renk yapmak olmaz ama eğer boncuk detayı işlenecekse elbette o da olur. Ama yukarıdaki görselde gördüğümüz üzere boncuk detayımız yok ve modelimiz çok sade o yüzden pembe yazma üzerine yeşil iğne oyası kullanılmış. Ve çok da güzel olmuş.

Yine daha önce az gördüğünüz ama en sevilenler arasında olan iğne oyası yazma kenarı modeli. Model sıradanlıktan nasıl da uzak…

Hanımlar kesinlikle evinizde bir tane gri yazmanız olmalı ve gri yazmanın üzerine yukarıdaki görseldeki iğne oyası yazma kenarı modeli mutlaka olmalı. Renklerde çok güzel olmamış mı?

Hanımlar bu model kaçmaz hemen şimdi bu modelin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Ama bu çok güzel değil mi? Beyaz yazmanın üzerine nasıl da güzel duran bir iğne oyası yazma kenarı modeli olmuş.

Ah efsane… Dediğimiz bir model daha. Burada yazma rengi, iğne oyası yazma kenarının rengi ve iğne oyası modelinin uyumunu ve önemini anlıyoruz.

Renklerin ve iğne oyası yazma kenarı modelinin güzelliği göz alıcı.

Çift çiçekli modelimiz de harika değil mi?

Kalın havlu kenarı modelini sevmeyenler için ise çok sade ve zarif bir model.

Hanımlar bu iğne oyası havlu kenarı modelini muhakkak denemelisiniz.

Olabildiğince havlu kenarı modellerini renklendirin ve farklılaştırın.

Uyum İçinde En Tercih Edilen İğne Oyası Yazma ve Havlu Kenarı Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.