En Sevilen Atkı Bere Örgü Modelleri

Kış aylarında en çok yaptığımız faaliyetlerden biri örgü örmek. Havaların da çok soğuması ve bizi en sıcak tutacak şeyin de örgü olması nedeniyle tercihimiz örgülerden yana oluyor. Bu sefer ise sizler için atkı ve bere modelleri seçtik. Hem takım halinde hem de ayrı ayrı yapıp kullanabileceğiniz bu atkı ve bere modelleri en sevilen modeller arasında yer alıyor. Dilerseniz hep birlikte bu en sevilen atkı ve bere örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Atkı ve Bere Örgü Modelleri

Rengi ile dikkat çeken bu atkı örgü modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen herkesin yapabileceği bu örgü modeli de çok sipariş alıyor. Siz de örgü örerek para kazanmak istiyorsanız bu modelden başlayabilirsiniz. Yapılışı hakkında internet veya YouTube’dan da video izleyebilirsiniz. Bu sizin için daha kolay olacaktır.

blank

Son zamanların en trend beresi olan bu bere bu sene de moda oldu. Siz de bere ve atkınızı bu renklerde tercih edip takım halinde de kullanabilirsiniz. Takım şeklinde olması daha da hoş durabilir.

blank

İkili renklerde olan iplikler örgülere çok yakışıyor. Bu tarz iplikler kullanarak hem bereyi hem de atkıyı takım olarak kullanabilirsiniz.

blank

Kırmızı atkı ve bere oldukça hoş duruyor ve örgü modelini ön plana çıkarıyor.

blank

Çocuklarınız için de bereleri kuyruklu yapıp onların da seveceği bir bere elde edebilirsiniz.

blank

Bereleri atkıyla değil de boyunluk ile de kombinleyebilirsiniz.

blank

Oldukça şık duran bu boyunluk örgü modeli hem farklı model de hem de oldukça kullanışlı.

blank

Siz de bu şekilde çocuklarınızın sevdiği figürleri örerek onları mutlu edebilirsiniz.

blank

Atkı ve bereleri bu şekilde tercih edip takım halinde kullanabilirsiniz.

Çok Sevilen Atkı ve Bere Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank