En Sevilen Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en özel ve en güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyaları son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alırken sizler de bu modelleri yapabilirsiniz. Farklı model arayanlara hitap eden tığ oyaları şık tasarımıyla daha önce görmediğimiz modelleri yapabilir ve en güzel günlerinizde bu modelleri tercih edebilirsiniz. En yeni ve farklı tığ işi oya modelleri boncuk ve çiçek detayları ile çok severek kullanacağınız tığ oyalarını dilerseniz havlu kenarlarına da yapabilirsiniz. Banyolarınızı çok yakışacak tığ oya modelleri havlu kenarlarında çok güzel görünecektir. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modellerini yaparak birbirinden güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapmış olduğunuz tığ oyalarını sade görünmesini istiyorsanız tek renk tercih edebilirsiniz renkli tülbent kenarına tülbent içindeki renklerden iplik seçerek rengarenk ürünleri hazırlayabilirsiniz. Gösterişli model isteyen hanımlara bu güzel modelleri öneriyoruz. Kroşe kullanarak da bu güzel tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Yepyeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan mor tülbent kenarına mor yeşil ve sarı renkler kullanılarak hazırlanan tığ işi oya modeli en sevilen modelleri arasında yer alırken sizler de bu modeli yaparak hediyelik olarak tercih edebilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelini sizler de yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Farklılık arayanlara hitap eden modele yaparak değişik ürünleri elde edebilirsiniz.

Rengarenk hazırlanan tığ oyaları çok kolay modeller arasında yer almaktadır. Sizler de kolay yapılan bu tığ işi oya modelini yapabilir ve yeni öğrenseniz bile pratik şekilde bitirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ oyaları çok güzel görünmektedir. Sizler de bu modelleri günlük tasarıma uygun hale getirebilirsiniz.

Pırpır model tığ işi oya modeli rengarenk hazırlanmıştır. Sizler de renkli tığ işi oya modellerine pırpırlar ile daha gösterişli hale getirebilirsiniz. En yeni modelleri yaparak trend çeyizler oluşturabilirsiniz.

Yapılışı hızlı ilerleyen pratik tığ işi oya modelleri sizler için hazırlandı. Sizler de bu güzel modelleri yaparak en yeni modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Çok gösterişli model isteyen hanımlar tığ işi oya modellerini çiçekli ve boncuklu modelleri hazırlayabilirsiniz.

Günlük ve özel kullanımı uygun olan tığ işi oya modeli şık tasarım ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu güzel modelleri yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Çok Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Çok Güzel Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandıgım (Youtube)

Merhaba hanımlar videoda yer alan sıralı tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz. İki renk tercih edilerek yapılan tığ işi oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de özel günlerinizde bu tığ işi oya modellerini yaparak en güzel modelleri başınıza sergileyebilirsiniz. Tek renk tercih ederek de bu güzel tığ işi oya modelini hazırlayabilirsiniz. Sade model seven hanımlara hitap eden modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin tercihi olan yapım aşaması kolay olan tığ oyaları arasında boy güzel modelde yer almaktadır. Rekor satış yapan tığ işi oya modelini sizler de maddi kazancı elde etmek için yapıp satışa sunabilirsiniz. Detaylı şekilde  videoyu izleyerek yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.