En Sevilen Kolay İğne Oyası Modelleri

En sevilen kolay iğne oyası modellerini yakından görmek ister misiniz? İğne oyaları her alanda kullanılmaya devam ediyor. Çeyizlikler, havlu kenarları, başörtüsü bunlardan birkaçı. Kullanım alanı geniş olunca farklı modeller arayışı içerisinde oluyoruz. Kolay iğne oyaları da en aradığımız modeller arasında yer alıyor. Biz de sizler için en sevilen kolay iğne oyası modelleri seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Kolay İğne Oyası Modelleri

Sizin de görseldeki renkte başörtünüz varsa bu iğne oyası modeli de rengi de tam size göre. Üstelik bu iğne oyası modelini havlu kenarında da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yapılışı çok kolay olan kurdeleli iğne oyası modeli en sevilen modeller arasında yer alıyor. Yapılışı hakkında internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Mor rengi en sevdiğimiz renklerden biri. Özellikle başörtüsüne çok yakışan bir renk. Sizin de bu tonlarda başörtünüz varsa tercihiniz bu iğne oyası olabilir.

Havlu kenarlarına da çok yakışacak kolay iğne oyası modelini siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hem zarif hem de şık iğne oyasının tercihinde model seçimi kadar renk seçimi ve uyumu da önemli.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı çok basit. Siz de yapıp bu iğne oyasını çeyiz bohçasında bulundurabilirsiniz.

Siyah başörtüsü kenarlarına genellikle renkli iğne oyası modelleri tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi bu iğne oyası modeli olabilir.

Ağır ve gösterişli olan bu iğne oyası hem başörtüsü kenarında hem de havlu kenarında şık duracaktır.

Bordo renkli başörtülerinde yeşil rengi zemine kullanıp üzerineyse dilediğiniz renkte iğne oyaları tercih edebilirsiniz. Çeyizliklerin de vazgeçilmezi olabilir.

En Çok Tercih Edilen Kolay İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.