En Sevilen Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

En sevilen muhteşem tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok hoşuna gidecek birbirinden güzel tığ oyası modellerini seçtim. İsterseniz hobi olarak yaptığınız el işlerini kazanca çevirebilirsiniz. Kullandığınız malzemeye ve emeğinize göre fiyat belirleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz en sevilen muhteşem tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Harika Muazzam Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz muhteşem boncuklu tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de hoşuna gidecek bu tığ işi oya modelinin yapılışını İnternet veya YouTube’dan izleyebilirsiniz. Birçok hanım bu el işlerini yaparak anlatımlı videolar çekiyor. Sizler de bu videolardan yararlanabilirsiniz. Daha kolaylıkla tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Birbirinden güzel tığ işi oya modellerinden biriyle sizlerleyiz. Kırmızı ve yeşil rengini kullanarak bu harika tığ oyası modelini yapabilirsiniz. Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modelini hobi olarak yapabileceğiniz gibi kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz harika siyah başörtüsü kenarına kırmızı ve yeşil rengini kullanarak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Boncuklu tığ işi oya modelini yaparak da boncuklarla modeli şık bir hale getirebilirsiniz.

Mor, yeşil, beyaz rengini kullanarak şahane görünümler elde edebilirsiniz. Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini hem başörtüsü kenarında hem de havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında sadece dantel değil, tığ işi oya modeli ve iğne oyası modeli de kullanılıyor.

Görselde gördüğünüz buğday taneli tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Renkli ve sıralı tığ oyası modeli çok tercih ediliyor. Bu tığ oyası modelini çeyiz bohçaları için de tercih edebilirsiniz.

Renkli ve sıralı tığ işi oya modelini tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Bu harika tığ işi oya modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Birbirinden Harika ve Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.