En Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ işi oya modelleri en çok tercih edilen oyalar arasında yer alıyor. Özellikle biz hanımlar da severek kullanıyoruz. Hem görüntüsünün hoş olması hem de ağır görünümü gönlümüzü fethediyor. Tığ oyaları geçmişten günümüze çok severek yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Biz de sizler için en sevilen tığ işi oya modellerini seçtik. Dilerseniz şimdi en sevilen tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz hem zarif hem de naif tığ işi oya modeliyle başlamak istiyorum. Sizlerin de hoşuna gidecek bu modelin yapılışı da çok kolay. Ama yapılışını bilmeyen hanımlar olabilir. Bu gayet normal. Onlar da videolar izleyebilirler. Bu videolara internet veya YouTube^dan ulaşabilirler.

Görselde gördüğünüz tığ oyasının renkleri kendi içinde oldukça uyumlu görünüyor. Siz de uyumlu renkleri tercih etmeye dikkat edin. Uyumsuz renkler modeli hoş göstermeyecektir. Sadece başörtüsü kenarına değil havlu kenarına da bu modelleri yapabilirsiniz.

Tığ işi oya modellerine farklılık katmak istiyorsanız boncuk ile farklılaştırabilirsiniz. Boncuklar daha şık göstermeye yardımcı olacaktır. Görselde gördüğünüz gibi tek renk başörtüsüne tek renk tığ oyası yapacaksınız boncuk ile daha çok hareket katabilirsiniz.

Görseldeki tığ işi oya modeli çeyiz bohçalarına da çok yakışacaktır.

Boncuklar gördüğünüz gibi başörtüsüne ayrı bir hava katıyor. Sizler de bu modeli yapabilirsiniz. Hatta sadece hobi olarak değil, bu modeli yaparak para da kazanabilirsiniz. Tığ işi oya modeli yaparak kazanç elde eden hanımlar da bir hayli fazla.

Görselde gördüğünüz ağır ve gösterişli tığ işi oya modeli harika görünüyor. Ayrıca başörtüsü model ile de çok yakışan bir tığ oyası olmuş. Bu tığ oyasını sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da tercih edebilirsiniz

Çok Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.