En Sevilen Yeni İğne Oyası Modelleri

En sevilen yeni iğne oyası modelleri ile sizlerin karşısındayız. İğne oyası hem zarifliği hem de gösterişiyle oldukça dikkat çekiyor. Hele ki bu iğne oyalarının yapılışı basitse daha da bizi cezbediyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizler için bir günde yapılan sabah başla akşam bitir iğne oyası modelleri seçtik. Bu iğne oyası modelleri en yenilerden oluşuyor. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Bir Günde Yapılan Yeni İğne Oyası Modelleri

Beyaz başörtülerinin vazgeçilmez renkli iğne oyaları ile sizlerin karşısındayız. Genellikle beyaz başörtülerine daha renkli beyaz renginin patlatacak iğne oyaları tercih ediyoruz. Görselde de gördüğünüz gibi kırmızı rengi de bir hayli yakışmış. Hem de bu iğne oyasının yapılışı da bir o kadar da kolay. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyalarını hemen hemen her hanımın yapabileceğini düşünüyorum. Yaparken takıldığınız kısım olur ise ya da bu iğne oyasının yapılışı hakkında bilgisi olmayan hanımlar da internetten veya YouTube’dan yapılışına videolu olarak anlatımlı bir şekilde ulaşabilirler. Bu sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. Daha da az vaktinizi alacaktır.

Başörtü kenarlarında olduğu gibi havlu kenarlarında da iğne oyası kullanabilirsiniz. Görselde de gördüğünüz gibi zarif bir görüntü ortaya çıkacaktır ve sizi de memnun edecektir bu görüntü. Bizim havlu kenarlarına çok yakıştırdığımız bu görüntü sizin de gönlünüzü fethedecek. Sadece dantel değil tığ oyası ve iğne oyası da havlu kenarlarında mutlaka denemelisiniz.

Bordo başörtülerine yapılan her iğne oyası modelini ben çok seviyorum. Her model yakışıyor ama dikkat çekmek isterim ki her renk yakışmıyor. Görselde ise hem rengin hem de modelin şahane uyumunu görüyoruz. Sizler de bu görüntü karşısında kayıtsız kalamayacaksınız ve oldukça mest kalacaksınız. Bordo başörtü kenarına hangi renkler uyar derseniz ise biz haki yeşili, bordo, siyah, beyaz, sarı, turuncu özellikle bu renkleri öneririz hanımlar.

Renk ve Modelleriyle Harika Yeni İğne Oyası Çeşitleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.