En Şık 54 Bardak ve Sürahi Altlığı Dantel Modelleri

Birbirinden muazzam  bardak ve sürahi altlığı dantel modelleri ile sizlerleyiz. Danteller hayatımızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bardak ve sürahi altlarına sürekli kullandığımız bu altlıklar çok ilgi görüyor. Özellikle de dantel bardak ve sürahi altlıkları çok aratılıyor. Çünkü çok şık duruyor. Sizler için bu birbirinden efsane dantel örnekleri derledik. Haydi hanımlar hep beraber bu bardak ve sürahi dantel altlıklarını bir inceleyelim. Ne dersiniz?

En Çok Sevilen Bardak ve Sürahi Dantel Altlıkları

blank

Görselde gördüğünüz dantel modeli tam sürahi ve bardaklarınızın altına uyacak şekilde. Sizce de çok hoş durmuyor mu? Modelin sadeliği dantel örneği için gerçekten zarif durmuş. Dantelde beyaz rengini görmeye alışkınız ama siz dilerseniz beyazdan hariç diğer renkleri kullanarak olaya farklılık katabilirsiniz ve gayet de güzel duracaktır.

blank

Bu kar beyaz dantel altlığı gerçekten zarifliğin hakkını veriyor. Sizce de mükemmel durmuyor mu? Bizce harika. Mutlaka bu dantel modeli ilerideki dantel örneklerinizde kullanmalısınız. E haydi hanımlar şimdiden örnek çıkarmaya ne dersiniz?

blank

Beyaz rengini mavi rengiyle buluşturmaya ne dersiniz? Dantel modeli bu iki renk ile daha da hoş olmamış mı? Az önceki görsellerde bahsettiğim gibi sadece beyaz rengini kullanmak zorunda değilsin. Dilerseniz başka rengi tek renk olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz de görselde gördüğünüz gibi iki renk şeklinde yapabilirsiniz.

blank

Bu şahane sürahi ve bardak dantel altlık tam sizin evinize ve mutfağınıza yaraşır şekilde. Mutlaka tercih ettiklerinizin arasında olmalı diyoruz biz.

blank

İşte renkleriyle muhteşem olan danteller. Rengarenk tercih etmeniz mutfağınıza ya da nerede kullanacaksanız o alana daha çok uyacaktır. Ama beyaz sever hanımlar evi bembeyaz olan hanımlar da beyaz dantel tercih edecektir. Bunu da elbette biliyoruz. İki alternatifte aklınızda bulunsun hanımlar.

En Muazzam Sürahi ve Bardak Dantel Altlıkları

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank