En Şık Boncuklu İğne Oyası Modelleri

En şık boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Sizler için seçtiğimiz iğne oyası modelleri hanımlar tarafından çok sevildi ve çok da sipariş alıyor. İğne oyalarını hobi olarak yapabileceğiniz gibi kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Harcadığınız emeğe ve kullandığınız malzemeye göre bu iğne oyalarının fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. İğne oyalarının kullanım alanı oldukça geniş. Sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da bu oya modellerini kullanabilirsiniz. Bu iğne oyası modellerini daha şık göstermek için de boncukları tercih edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz en şık boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Harika Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli harika görünüyor. Tek renk başörtüsü kenarına tek renk iğne oyası modeli tercih edecekseniz eğer boncukları da kullanıp daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Hem de bu iğne oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen herkesin yapabileceği bu iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz. Bu platformlarda anlatımlı videolar izlemek işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli başörtüsü kenarına çok yakışmış. Sizler de bu boncuklu iğne oyası modellerini başörtüsü kenarında tercih edebilirsiniz. 2020 yılında çok sipariş alan bu iğne oyası modelini sizler de yaparak siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Birçok hanım bu oyaları yapıp sosyal medya hesaplarına yüklüyor ve sipariş alıyor. Sizler de siparişlerinizi bu şekilde alabilirsiniz.

blank

Beyaz başörtüsü kenarına hangi iğne oyasını tercih edeceğimizi zaman zaman düşünmüyor değiliz. Biz sizlerin işini daha da kolaylaştırmak için beyaz başörtüsü kenarına en çok tercih edilen iğne oyası modelini seçtik. Bu iğne oyası modelini beyaz başörtüsü kenarında tercih ederek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Muhteşem Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank