En Şık Yeni İğne Oyası Modelleri

Görüntüsüyle iddialı 38 yeni iğne oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. Biliyoruz ki hanımlar yeni oya modellerini takip etmek oldukça güç. Gün geçmiyor ki iğne oyası modellerine yenileri eklenmesin. Biz de sizlerin işini kolaylaştırmak adına birbirinden güzel ve görüntüsüyle iddialı yeni iğne oyaları seçtik ve derledik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

2020’ye Yakışır Yeni İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hem şık hem de bir o kadar zarif. Zarifliği ile ön plana çıkan bu iğne oyası hem de en yenilerden. Sizin de ilginizi çekebilecek bu iğne oyası siyah başörtü kenarlarına da çok yakışacak. İğne oyası modelinin kenarının siyah ile çevrelenmesi başörtü ile uyum yakalamak için geçerli sebep. Ama sizin başörtü renginiz farklıysa o renk ile bu iğne oyasının etrafını çevreleyebilirsiniz. Tercih sizin. Bu iğne oyası modeli hem en yenilerden hem de en kolay modellerden ve havlu kenarlarınıza da mutlaka bu iğne oyası modelini tercih etmelisiniz.

blank

Gördüğünüz gibi koyu renkte ki başörtülerinize renkli iğne oyaları ne kadar da yakışıyor. Hem zarif hem de naif bir model. Zaten hemen hemen her hanımın da yapabileceğini düşündüğüm bir iğne oyası. Ama yapmasını bilmeyenler varsa internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında fikir sahibi de olabilirler. Sadece kendinize değil bu iğne oyalarını yapıp satabilirsiniz. İğne oyası yaparak para kazanan hanımlar bir hayli fazla. Siz de hem yeni hem de kolay bir iğne oyası modeli ile başlamak istiyorsanız bu model tam size göre. Demedi demeyin hanımlar.

blank

Lacivert rengi de koyu bir renk olduğu için bu iğne oyası modeli de çok yakışacak başörtülerinize. Görselde gördüğünüz iğne oyası hem ağır hem de gösterişli. Genç kızlarımızın çeyiz bohçasına yakışacak bu modeller sizlerin neden tercihi olmasın. Siz de çok sevceksiniz bu modeli. Sadece lacivert başörtü kenarına değil dilediğiniz renkteki başörtü kenarların uyacaktır. O halde hanımlar iğne oyası vakti.

Çok Sevilecek İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.