En Şirin Bebek Battaniye Örgü Modelleri

En şirin bebek battaniye örgü modelleri ile sizlerleyiz. Örgü modelleri sadece kıyafet alanında kullanılmıyor. Battaniye örgü modelleri de en çok tercih ettiğimiz örgüler arasında yer alıyor. Özellikle kış aylarında çok sık tercih ediliyor. Kışın evde en iyi yapabilecek aktiviteler arasında yer alıyor. Dilerseniz hep birlikte bu güzel battaniye örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Bebek Battaniye Örgü Modelleri

blank

Çok tercih edilen battaniye örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Bu battaniye modeli hem rengi hem de modeli ile çok sipariş alan örgü modellerinden. Siz de hem kendiniz için hem de çevreniz için bu battaniye örgü modellerinden yapabilirsiniz. Battaniye örgü modellerinin yapılışı da düşündüğünüz gibi zor değil.

blank

Bebeklerimizin battaniyelerini kendimiz yapmayı istiyor ve yapıyoruz. Sizlerin de hoşuna gidecek bu bebek battaniye örgü modelini dilediğiniz renkte tercih edebilirsiniz.

blank

Kare şeklindeki battaniye örgü modelleri de en basit örgülerden biri. İlk önce kareleri örüyoruz daha sonra bu oluşan kareleri birleştiriyoruz. Hemen hemen hepinizin yapabileceğini düşündüğüm bir battaniye örgü modeli bu.

blank

Renk konusunda kararsızsanız görselde gördüğünüz battaniye örgü renklerine de bakabilirsiniz.

blank

Battaniye örgülerin yapılışı hakkında hiçbir fikriniz yoksa internet veya YouTube’dan video izleyerek bu battaniyelerin yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştırır ve zaman da kazandırır.

blank

Sarı ve beyaz rengi özellikle bebek battaniye örgülerine çok yakışıyor.

blank

Görselde gördüğünüz battaniye modelleri en yeniler arasında yer alıyor. Sizlerin de çok seveceğini düşündüğüm bu örgü modeli oldukça da güzel. Siz tek renk de tercih edebilirsiniz ya da görselde gördüğünüz gibi rengarenk de tercih edebilirsiniz. Bu battaniye örgü modelini çok seveceksiniz.

Çok Sipariş Alan Bebek Battaniye Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.