En Şirin Bebek Elbise Örgü Modelleri

En şirin bebek elbise örgü modelleri ile sizlerin karşısındayız. Havalar buz gibi olmuşken çocuklarımız çok üşüyor. Onları sıcak tutan şeylerde biri mont haricinde örgüler. Özellikle kız çocuklarımız için ise elbise örgü modellerini tercih ediyoruz. Artık giyim konusunda da dışarıya güvenemiyoruz. Bildiğimiz maddelerden yapılmış ürünler istiyoruz. Bu hususta örgü yardımımıza koşuyor. Dilerseniz hep birlikte en şirin bebek örgü modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Bebek Elbise Örgü Modelleri

Çileği anımsatan bu tatlı bebek elbise modeli hem çok tatlı hem de çok tarz. Sizin de çok seveceğiniz bu elbise modelini hem şiş ile hem de tığ ile yapmanız mümkün. Papatya detayları da oldukça dikkat çekici. Örgü işinden para kazanan hanımların da tercihi bu bebek elbise örgü modelinden yana olacaktır. Dilerseniz görselde modeli tam olarak anlamadıysanız bu örgü modeline YouTube’dan videolu bir şekilde de ulaşabilirsiniz.

Bembeyaz yazlık bir örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modeli efil efil tam yaza göre. Biliyorsunuz ki yazın da örgüler kullanılıyor. Eğer görselde gördüğünüz örgü modelini sevdiyseniz bu modeli kolları uzun bir şekilde kışa göre uyarlayabilirsiniz. Şapka ve patiği ile takım olması da ayrı bir güzel. Genellikle bebek örgü modelleri takım halinde yapılıyor. Siz de takım halinde bebeğinize bu güzel örgü modelini yapabilirsiniz.

Rengiyle harika bir örgü modeli daha. Bu örgü modeline bayılacaksınız. Hem çok şık hem de oldukça tatlı. Sizin de çok seveceğiniz bu örgü modelinin dilerseniz kollarını daha da uzun yapabilirsiniz. Tercih sizin elbette. Kollarının uzun olması bebeğiniz içinde iyi olacaktır. 2019 yazında en çok tercih edilen bu bebek elbise modeli 2020 kışında da tercih edilebilir. Haydi hanımlar o zaman örgü vakti.

En Güzel ve En Sevilen Bebek Elbise Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.