En Tarz Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

En tarz tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de çok seveceğini düşündüğüm bu şahane tığ işi boncuklu oya modelleri ile güzel görünümler elde edebilirsiniz. Hobi olarak yapabileceğiniz bu oya modellerini birçok hanım sosyal medyaya yükleyerek daha fazla kitleye ulaşıyor. Sizler de bu şekilde yaparak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Şimdi dilerseniz en tarz tığ işi boncuklu oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelinin yapılışını çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu oya modelini sizler de yapabilir ve muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. İnci boncukları oya modellerinde tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok harika görünüyor. Sizler de bu muhteşem tığ işi oya modelini öğrenmek istiyorsanız İnternet veya YouTube’dan video izleyebilirsiniz. Bu videolar sizin oldukça hızlı bir şekilde tığ işi boncuklu oya modelini öğrenmeye yardımcı olacaktır.

blank

Beyaz başörtüsü kenarına hemen her renk tığ işi oya modeli yakışıyor. Sizler de dilerseniz mavi rengini tercih edebilirsiniz, dilerseniz farklı bir rengini tercih edebilirsiniz. Tek renk tercih edecekseniz boncuklarla bu görüntüyü hareketlendirebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok güzel görünüyor. Sizler de bunun gibi seçimler yapabilirsiniz. Halkalı boncuk detayları çok tercih ediliyor. Sizler de bu şekilde güzel görünümler elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz zarif tığ işi boncuklu oya modeli çok tercih ediliyor. Sizler de bu modeli tercih edebilirsiniz. Hatta hobi olarak yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra para kazanıp, ev ekonomisine destek olmak için tığ işi boncuklu oya modeli yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi boncuklu oya modelini çeyiz bohçaları için de yapabilirsiniz. Çeyiz bohçalarında el işleri oldukça sık kullanılıyor. Dilerseniz Instagram’da tığ işi oya modeli yapan kişilere ulaşabilir ve sipariş de verebilirsiniz.

Çok Muhteşem Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.