En Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

En tercih edilen tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. En çok sipariş alan ve hanımlar tarafından çok sevilen tığ oyalarını sizler için seçtik. Birçok hanım hobi olarak yaptığı gibi bu tığ işi oya modellerini kazanç elde etmek için de yapıyor. Harcadığınız zamana ve kullandığınız malzemeye göre bu tığ oyası modellerine kendiniz fiyat belirleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz en tercih edilen tığ işi oya modellerini birlikte inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Tek renk başörtüsüne tek renk tığ oyası çok yakışıyor. Sizler de bu şekilde tercihlerde bulunarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu tığ oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyalarını sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz. Anlatımlı videolar izleyerek işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hanımlar tarafından çok sevildi. Sizler de zıt renkler olan siyah ve beyaz rengini kullanarak bu güzel tığ oyasını elde edebilirsiniz. Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli başörtüsüne yakıştığı kadar havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarında artık sadece dantel değil, tığ işi oya modeli ve iğne oyası modeli de kullanılıyor. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli zarif görünümüyle dikkat çekiyor. Bu model hanımlar arasında da çok sevildi. Sizlerin de tercihi olabilir. Bu tığ işi oya modeli başörtüsüne yakıştığı kadar havlu kenarına da yakışacaktır. Havlu kenarında da tığ işi oya modellerini tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli iğne oyası kadar zarif görünümüyle dikkat çekiyor. Sizler de bu tığ işi oya modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında İnternet veya YouTube’dan bilgi alabilirsiniz.

Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.