Yelek ve Hırka Örgü Modelleri

En Trend 35 Muhteşem Yelek ve Hırka Örgü Modelleri

En trend yelek ve hırka örgü modelleri ile karşınızdayız. Hem bebekler hem bayanlar için en güzel yelek ve hırka örgü modelleri derledik. Havalar da soğumaya başlıyorken en çok ihtiyacımız olan şeyler arasında örgü elbiseler yer alıyor. Bazı hanımlar önceden yelek ve hırkaları hazır ettiler ama hala yeni model arayışındalar. Bazı hanımlar ise yeni yeni örmeye başlayacaklar. Biz tüm hanımları düşünerek bu yelek ve hırka örgü modellerini sizler için derledik. Hep beraber bu modelleri incelemeye ne dersiniz?

Sizi Sımsıcak Tutacak Yelek ve Hırka Örgü Modelleri

Örgü

Bu yelek örgü modeli gerçekten çok hafif ve çok sıcak tutacak bir yelek örgü modeli. İnce gözüküyor sıcak tutmaz diyen asla düşünmeyin. Kullanılan model ve renk tercihi de oldukça uyumlu değil mi? Biz çok sevdik. Ya siz?

Örgüler

Birbirinden güzel yelek ve hırka modelleri arasından yine çok güzel bir yelek örgü modeli daha. Yeleklerde en çok tercih edilen rengin bu renk olduğunu az çok anlamışsınızdır hanımlar. Bu yelek örgü modelini dilediğiniz renklerde de yapabilirsiniz. Ama bizim de tercihimiz bu tatlı mı tatlı renkten yana…

Örgü modelleri

Krem rengi bence kışa en çok yakışan renklerden biri. Artık kışın beyaz ve krem renk kullanılmaz algısının yok olduğunu görüyorum ve bu beni beyaz sever biri olarak mutlu ediyor. Aslında kışa en çok beyaz ve krem yakışır hanımlar. Bu yelek örgü modeline gelecek olursak çok güncel ve şahane bir örnek.

Yelek Örgü Modelleri

Sarmal desen yelek örgü modelimiz. Sizin de en çok tercih ettiklerinizin arasında yer alıyor.

Hırka Örgü Modelleri

İşte bu yelek örgü modeli efsane. Benim de çok çok sevdiğim bu yelek örgü modelini siz de çok seveceksiniz. Dilerseniz bu modeli hırkaya da uyarlayabilirsiniz. Hırkalarda da gayet hoş duracağına inanıyorum.

Siz Hanımlar İçin En Şık Yelek ve Hırka Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.