En Trend Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

En trend renkli tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Farklı renklerdeki bu tığ işi oyalarını gerçekten çok seveceksiniz. Hanımlar en çok sevdiğimiz şeylerden biri de tığ işi oya modelinin renkli olması. Sizin için renkli en favori olan tığ işi oya örneklerini bir araya getirdik. Haydi hep beraber bu favori renkli tığ işi oya modellerine bir göz atalım ne dersiniz?

Renkleri İçinizi Şenlendirecek Tığ İşi Oya Modelleri

Bu tığ işi oya modeli renkleriyle bir efsane. Yazmanın rengi lila ama üzerinde kullanılan rengin mor olması yani bir ton koyu olması yazma kenarına bir şıklık katmış. Elbette kullanılan yeşil renkte uyumu bozmamış ve ortaya enfes tığ işi oya modeli çıkmış. Siz de bu tığ işi oya örneğini denemeye var mısınız?

En sevilen tığ işi oya modellerinden biri daha. Bu tığ işi oya örneğinin az çok neden sevildiğini anlamışsınızdır. Kullanılan renkler efsane… Kullanılan pastel renkler bu tığ işi oya modelini ön plana çıkarmış ve çok güzel göstermiş. Sizce de renkli tığ işi oyalar çok tatlı durmuyor mu?

Hem renkli olan hem de ağır olan bu tığ işi modelimiz gerçekten de harika değil mi? Bordo rengine zaten diyecek hiçbir lafımız yok. Bordo yazmanız mutlaka olmalı hanımlar ve bu bordo yazmaya kesinlikle bu tığ işi oya modelini yapmalısınız. Tabii ki renkleri kullanarak bu tığ işi oya modelini elde edersiniz daha da hoş olur. Sizce de öyle değil mi?

En güzel renklerle renkli tığ işi oya örneği… Gerçekten muazzam. Görselde gördüğümüz tığ işi oya modeli renkleri ve modeliyle harika bir uyum içerisinde. Bu uyumu siz de yakalamak ister misiniz hanımlar?

Yepyeni ve Rengarenk Tığ İşi Oya Örnekleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.