En Trend ve Şık Tığ İşi Oya Modelleri

En trend ve şık tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok mükemmel ve el işiyle uğraşan her hanımın yapabileceği tığ işi oya modellerini sizler için seçtim. Bu muhteşem oya modellerini hobi olarak yapmanın yanı sıra, hobinizi kazanca da çevirebilirsiniz. Kazanç elde etmek için tığ oyasında kullandığınız malzemelere göre ve emeğinize göre fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz en trend ve şık tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Muazzam Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok şık görünüyor. Sizler de bu harika tığ oyası modelinde boncukları kullanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Görseldeki gibi laleli boncukları tercih ederek güzel bir görünümü kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca bu tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay.

Beyaz başörtüsü kenarına hemen hemen her tığ işi oya modeli yakışıyor. Sizler de bu harika tığ oyasını hem yazma kenarına hem de havlu kenarına yapabilirsiniz. Havlu kenarında sadece dantel değil, iğne oyası ve tığ işi oya modelini de tercih edebilirsiniz.

Mavi, yeşil ve pembe rengini kullanarak güzel bir tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz. Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini kolaylıkla da yapabilirsiniz. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek oldukça kolay bir şekilde bu tığ işi oya modelini yapabilirsiniz.

Çeyizler için çeşit çeşit tığ işi oya modeli yapmak isteriz. Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini de çeyizler için tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz renkli ve sıralı tığ işi oya modeli hanımlar tarafından çok seviliyor. Sizler de görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra oldukça sevilen bu tığ işi oya modelini satabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.