En Trend Yeni Sezon Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar. Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel boncuk oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuk oyası modellerini kristal boncuklar seçerek çok güzel modeller elde edebilirsiniz. Dilerseniz yuvarlak boncuklar yaparak da farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarlarına rengarenk boncuklar yaparak gösterişli hale getirebilir ve en yeni modelleri sizler tasarlayabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi tek renk tülbent kenarına kristal boncukları olmalıdır gösterişli modelleri istiyorsanız tülbent içindeki renklerden seçerek rengarenk boncuklar tasarlayabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan boncuk oyası modellerini yeni öğrenen hanımlara sunuyoruz. Hadi birlikte en güzel bir görünen boncuk oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Boncuk Oyası Modelleri

Sade model seven hanımlara hitap eden tek renk tülbent kenarına yapılmış olan rengarenk boncuklar ile hazırlanan boncuklu oya modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

El emeği göz nuru hazırlanın boncuk oyası modelleri çeyizlerin üzerine renk katacak sizler de çeyizlerinize bu güzel boncuk oyası modelini yaparak gösterişli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz.

Siyah boncuklar ile hazırlanan kum boncuklu boncuk oyası modeli şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Sizler de özel ve günlük kullanıma uygun olan boncuk oyası modelini yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sıralı hazırlanan boncuk oyası modeli beyaz renk boncuklar ile tercih edilmiştir. Sizler de bu güzel boncuk oyası modelini yaparak en yeni modelleri ortaya çıkarabilir tarzınıza uygun renklerde yapabilirsiniz.

Sade model sevenleri hitap eden boncuk oyası modeli en güzel modeller arasında yer almaktadır.

Renkli Boncuk Oyası Modelleri

Çok Kolay Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandigim (Youtube)

Videoda yer alan tek sıra yapılmış olalım boncuk oyası modeli beyaz boncuklar ile hazırlanmıştır. Sizler de tek renk tülbent kenarına yapılan boncuklu oya modelini yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sade model seven hanımlara hitap eden boncuk oyası modelinin yapım aşaması oldukça kolaydır yeni öğrenen hanımların yapabileceği boncuk oyası modeli en çok satanlar arasında yer almaktadır. Sizler de çok satan boncuk oyası modellerini yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz. Dilerseniz farklı detaylar ekleyerek de boncuk oyası modelini güzel hale getirebilirsiniz. Videodan detaylı şekilde inceleyerek boncuklu oya modelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.