En Ünlü Üç Modacının Muazzam Ev Dekorasyonları

En ünlü üç modacının muazzam evleri ve ev dekorasyonları ile karşınızdayız. Bu isimler hepimizin hatta tüm Türkiye’nin bildiği isimler. Gerçekten de işlerinde çok başarılı modacılar. Bu isimleri merak ediyorsunuz değil mi? Söyleyeyim o zaman. Hakan Akkaya, Cemil İpekçi ve Gülşah Saraçoğlu. Hepsi birbirinden başaralı moda tasarımcıları. Özellikle modacıların evi genelde çok merak edilir. Bu kadar zevkli insanların evleri acaba nasıl, evlerinde de bu kadar zevkliler mi, tercihleri nasıl oluyor? Bunların hepsi merak konusu. Merakınızı gidermek için sizlere videolu yanıt vermek istiyorum. Haydi o zaman hep beraber bu videoları izleyelim ve merakımızı giderelim. Değil mi?

Modacılar Ev Dekorasyonları ile Şaşırttı!

Ünlü Türk moda tasarımcısı ve sunucusu Hakan Akkaya ile başlamak istiyorum. İşte Benim Stililim’de de bir dönem jürilik yapan modacı Hakan Akkaya hepimizin sevdiği modacılardan biri elbette.  Gerek tasarımlarıyla gerek yaptığı işlerle bayağı yankıya sebep olmuş bir modacı. Ve Show Tv’ye evini açmış biri… Hepimiz merakla evini merak ediyoruz değil mi? Öyleyse izleyelim hanımlar. Ne dersiniz?

Biliyorsunuz ki Cemil İpekçi’de en ünlü Türk moda tasarımcılarından biri. İlk olarak içtenliği ve doğallığı ile gönülleri fethetmiş birisi… İşinde de oldukça başarılı. Cemil İpekçi’nin evi de ünlülerin en çok merak edilen evleri arasında. Sizinle beraber evine bir bakalım mı?

Birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile kendinden söz ettirmeyi başaran biri ile Gülşah Saraçoğlu ile karşınızdayız. Gülşah Saraçoğlu’nun da ismini duymayan kalmamıştır. Birçok ünlüye birbirinden şahane tasarımlar yaparak kendinden söz ettirmeyi her defasında başarıyor. Gülşah Saraçoğlu’nun da evini çok merak ediyorsunuz hanımlar. O halde hep beraber evini gezmeye ne dersiniz? Haydi öyleyse Gülşah Saraçoğlu’nun ev dekorasyonunda tercihleri neymiş bir bakalım…