En Yeni 35 Masa Örtüsü ve Fiskos Dantel Örnekleri

Evize farklı bir hava katacak en yeni masa örtüsü ve fiskos dantel modelleri ile karşınızdayız. Bu dantel modelleri tam siz tarz sahibi hanımlar için. Çünkü kendi tarzımızı muhakkak evimize yansıtıyoruz. Hanımlar danteller bizim artık vazgeçilmezimiz. Hem ağır hem şık olan nadir şeylerden çünkü. Sizler için muazzam dantel örnekleri derledik. Haydi hanımlar sizin de seveceğiniz bu danteller incelemeye değer. Ne dersiniz?

Tarz Sahibi Hanımların Tercihi Masa Örtüsü ve Fiskos Dantel Modelleri

blank

Dikdörtgen masalara en çok yakışan şey elbette dantel masa örtüsü. Sizin de çok seveceğiniz bu danteller sizin de evinize çok yakışacak. Muhakkak düşünülmesi gerek hanımlar. Biz çok sevdik. Sizin de çok seveceğinize eminiz.

blank

Dantel örnekleri hep aklımızda fiskos ile birleşmiş durumda. Fiskos denilince akla dantel, dantel denilince ise fiskos geliyor. Fiskos masaların vazgeçilmezi bu danteller gerçekten çok hoş duruyor. Dilerseniz görselde gördüğünüz gibi altına tek renk örtü serip üstüne dantel masa örtünüzü serebilirsiniz. Ki bu gayet güzel de olacaktır.

blank

Hanımlar danteller genelde uzun ve büyük örtü olacak şekilde tercih ediliyor ama bazı hanımlarda görselde gördüğümüz gibi tercih etmeyi seviyor. Masadan aşağı sarmayan ve sadece masanın üst yüzeyini kaplayan dantel modelleri de farklı ve güzel duruyor. Bunu da elbette düşünebilirsiniz. Ne dersiniz?

blank

Az önce görselde bahsettiğimiz dantel modellerinden biri daha. Yine aynı şekilde masadan aşağıya sarkmayan yüzeyi kaplayan bir fiskos dantel örneği. Sizce de efsane değil mi?

blank

Danteller yemek masalarınızın da vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.  Masanıza şıklık katacak bu dantel modelini de denemek istemez misiniz?

blank

En güzellerden bir masa örtüsü dantel modeli daha… Hanımlar muhakkak görselde ki modeli denemelisiniz. Çünkü bu model en yeni dantel modelleri arasında. Siz de bu en yeni modelleri eviniz ile buluşturun.

Evinize Farklı Hava Katacak Olan Masa Örtüsü ve Fiskos Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank