En Yeni 55 Tığ İşi Çeyizlik Çiçekli Motifli Boncuklu Oya Modeli

Bu yılın en yeni tığ işi çeyizlik, çiçek motifli, boncuklu tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Tığ oyalarında özellikle boncuk işi ve çiçek motifi ile yapılan süslemeler oldukça tercih edilmektedir. Tığ oyaları ile yapabileceğiniz o kadar güzel örnekler var ki hemen denemek isteyeceksiniz. Hem düğünlerinize, hem çeyiz hazırlığınıza, hem davetlerinize yaraşır şıklıkta görünce hemen örmek isteyeceğiniz birbirinden şık 55 tığ işi oya modelini hep beraber incelemeye ne dersiniz ?

En Kolay El İşi Sanatı : Tığ İşi

Tığ oyaları kadınların en çok tercih ettiği el sanatlarındandır. Diğer oyalara göre yapımı daha kolay olan tığ işi oyalar kadınlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Tığ oyaları yaparak evinizdeki birçok eşyayı süsleyebilir, hatta giysi bile yapabilirsiniz. Boş vakitlerinizi bu güzel oya modellerini yaparak değerlendirebilir, yeterince istekliyseniz kendi paranızı bile kazanabilirsiniz. Sosyal medyada tığ oyalarına olan talep oldukça fazla. İsterseniz sipariş verebilir, isterseniz sipariş alabilirsiniz. Peki, hangi modeller daha çok tercih ediliyor bilmek ister misiniz? Tek yapamanız gereken, her gün yayımladığımız tığ işi oya modellerini düzenli olarak takip etmek. İşte bu yüzden size ilham verecek tığ işi oya modellerini zevkle bir araya getirip hazırladık.

İşte En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Pembe desenli başörtüsü kenarı için hazırlanmış iki çiçekli tığ işi model çok şık görünüyor.

Sıralı boncuklu tığ işi oya modeli çok kibar gözüküyor.

Renkli çiçeklerin yarattığı muhteşem uyumlu tığ işi oya modeli.

İki renk kibar çiçekli tığ işi model  hayranlık uyandırıyor.

Baharı hatırlatan çıtı pıtı çiçekli tığ işi modeli herkes çok beğeniyor.

Desenli yazmalara yakışan ender tığ işi modellerden bir tanesi.

Hem çok sade hem de çok şık çiçekli tığ işi modeli

Tığ işi modellere çok yakışan kırmızı renginin şahaneliği.

Çok dikkat çeken kibar tığ işi model ile çok dikkat çekeceksiniz.

Bu tığ işi modeli sizce de çok gösterişli değil mi ?

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.