En Yeni Banyo Ayna ve Dolap Modelleri

Banyo dekorunda ayna ve dolap seçimleri yaparken dikkat etmemiz gereken unsurlar var. İlk önce banyoyu iyi tanımak gerekir. Banyonun küçüklüğü, büyüklüğü ve şekline dikkat ederek seçimlerde bulunmalıyız. Biz sizler için her banyoya göre ayna ve dolap modeli seçtik. Dilerseniz şimdi en yeni banyo ayna ve dolap modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Banyo Ayna ve Dolap Modelleri

Görselde gördüğünüz banyo ayna ve dolap modeli büyük banyolara çok uygun. Eğer geniş ve büyük bir banyoya sahipseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz. 2019 son aylarına doğru trend olan çift lavabolu banyolar, 2020 yılında da trendlerde. Siz de çift lavabolu tercihler yapabilirsiniz.

Daha sade ama modern duran bir banyo dekoru istiyorsanız bu ayna ve dolap modelleri sizin tercihiniz olabilir.

En yeni modeller arasında olan bu banyo ayna ve dolap modeli çok sevildi. Rafların sıklıkla kullanıldığı bu dolap modeli oldukça kullanışlı. Siz de seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

Banyolarda aynayı dolaplı bir şekilde tercih ediyoruz. Ama sadece ayna da kullanabilirsiniz. Dolap kısmı alt bölümde de olabilir. Alışagelmişin dışına çıkmak banyo dekorunun atmosferini değiştirecektir.

Çift lavabolu banyo ayna ve dolap modellerini hem evlerinizde hem de iş yerlerinizde tercih edebilirsiniz.

Ahşap renginin her tonu mobilyalarda kullanılıyor. Banyolarda da kullanılan bu renk banyonun dekoruna doğallık ve ferahlık katıyor. Sizler de dilediğiniz tonu kullanarak bu görünümü elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz ayna ve dolap modeli oldukça modern duruyor. Sizler de böyle bir görünüm istiyorsanız bu dolap modeli tam size göre.

Dolap görünümde olan aynalar da tercih edebilirsiniz. Dışarıdan sadece ayna gibi görünse de gizli bir dolap gizli gibi duran bu model de çok hoş duruyor. Sizler de bu modeli tercih ederek banyoda farklılık yaratabilirsiniz.

En Harika Banyo Ayna ve Dolap Modelleri