En Yeni Başörtü Kenarına Boncuk Oyaları

Kadınların en çok tercih ettiği boncuk oyası modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar için boncuklu oyaları ekledik. Herkesin çok severek kullanacağı yazma kenarına yapılan boncukları sizlerde seçerek yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak çeyizlerinize renk ve hareket katacak olan tülbent kenarına yapılan boncuk oyası modellerini en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz. Gelin birlikte çiçekli ve Boncuklu boncuk oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Boncuk Oyası Örnekleri

Tülbent kenarına yapılan boncuk oyası modelini en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Farklılık sevenlerin tercihi olan modeli sizlere sunuyoruz.

Sade ve şık olsun ama boncuk da eksik olmasın diyen hanımlara görselde yer alan en yeni boncuklu oya modelini sunuyoruz.

Krem renkte yazma kenarına yapılan yeşil işleme ve devamında yer alan boncuklar oldukça güzel görünmektedir. En güzel çeyizlere sizlerde sahip olmak istemez misiniz? El emeği göz nuru boncuk modellerini hemen yapabilirsiniz. Dilediğiniz renkte boncuk seçerek tarzınıza uygun tasarlamalar yapabilirsiniz.

Pembe tercih edilen boncuk modelini daha önce hiç bir yerde görmediniz. En yeni modeller arasında kristal boncuklu modelimiz yer almaktadır.

Özel günler için tercih edeceğiniz tülbent kenarına yapılan boncuklu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan sarı renkte boncuklar oya modelleri arasında en çok satandır. Sizlerde dilediğiniz renklerde boncuklu modelleri seçerek yapabilirsiniz.

Gri renkte yapılan yazma kenarına tercih edilen neon sarısı boncuklu oya modelini en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz.

Sıralı oya kenarına yapılan boncuklu oya modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Kahve renk tercih edilen boncuklu oyayı sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz.

Gösterişli hanımların tercihi olan boncuk oyasını sizlerde yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına en güzel boncuk oyasını yaparak harika modeli yapabilirsiniz.

@ipekten_inciler Instagram hesabından harika görünen en yeni boncuklu modelleri sipariş edebilirsiniz. En güzel modelleri en özel günlerde kullanabilirsiniz.

Renkli tülbent kenarına en yeni ve şık görünen aynı renklerde boncukları tercih edebilirsiniz. Çeyizlerinize sizlerde boncukları ekleyerek kullanabilirsiniz.

Namaz örtüsü olarak hazırlanan modele eklenen boncuklar mevlitler için çok uygundur. Sıralı hazırlanan boncukları sizlerde yapabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına kırmızı boncuklar çok yakışmış. Yapım aşaması kolay olan boncuklu modeli en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.

Pembe tek renk yazma kenarına siyah boncukları ekleyebilirsiniz.

2023 yılında en çok satan boncuklu oyaları yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlara harika modelleri sunabilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan boncuk oyası yeni başlayanlar hitap etmektedir.

Yeşil yazma kenarına sizlerde sıralı modeli yaparak harika görünen kum boncuklar yapabilirsiniz.

Çok Kolay Boncuk Oyası Modelleri

Farklı Tek Renk Tülbent Kenarına Boncuklu Oyalar Anlatımlı Yapılışı

Kaynak: Oya Sandigim (Youtube)

Değerli takipçilerimiz birbirinden güzel boncuklu oya modellerini uygularken işini kolaylaştıracak bir anlatım videosu paylaşmak istiyoruz. Yoğun ilgi gören incili tek sıra boncuk oyası modellerini artık sizler de kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Anlatımlı boncuk oyası videomuz da 415 numara ip kullanılıyor. Yazma rengi olarak somon kullanılmış siz hamarat hanımlar istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Son zamanlarda cesur renk seçimi yapılan modellerde boncuklu oya rengi ile yazma rengi aynı tercih ediliyor ama siz yine kendi yakıştırma şeklinize göre farklı renkler kullanabilirsiniz. İpte dizili olarak hazır aldığımız inci boncukları uygulama yapacağımız ipe aktarmanın pratik yöntemini de videomuz da bulabilirsiniz. Boncuk oyası modeli yapımı konusunda merak ettiğiniz bir çok şeyi videomuz da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri boncuklu oya yapımını detaylı anlatan uygulama videosu ile baş başa bırakıyorum kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.