En Yeni Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

En yeni havlu kenarı tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Biliyorsunuz ki tığ oyaları sadece başörtü kenarlarında değil havlu kenarlarında da kullanılıyor. Havlu kenarlarına bir o kadar yakışan bu modeller sizin de tercihiniz olacak. Tığ oyasının kullanım olanı oldukça fazla. Bu yazımızda ise en teni modellerle havlu kenarı tığ işi oya modellerini inceleyeceğiz. Dilerseniz hep birlikte bu örnekleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Muhteşem Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz altın renkli havlu kenarı tığ oyası çok şık. Bu modeli şıklaştıran diğer unsur ise kurdele ve boncuklar. Siz de havlu kenarlarınızı gösterişli göstermek isterseniz bu model tam da size göre. Rüzgar gülü şeklindeki çiçekler başörtü kenarlarına da çok yakışacak. Orada da rahatlıkla tercih edebilirsiniz hanımlar. Özellikle bu gibi modeller çeyiz bohçalarının vazgeçilmezi oluyor. Siz de bu şekilde tercih edebilirsiniz. Neden en güzel çeyiz bohçası sizin olmasın ki, mutlaka tercih edilmesi gereken bir tığ oyası bu.

blank

Pembe rengi ve beyaz uyumu çok hoş ve sizin de tercihiniz olabilecek bu iki rengin uyumu gerçekten de efsane. O halde neden tercihimiz olmasın değil mi hanımlar. Beyaz ve pembe havlularınızın vazgeçilmezi olmaya geliyor bu tığ oyası. Model o kadar zarif duruyor ki havlu kenarlarına çok yakışacağını düşünüyorum.

blank

En yeni ve en efsane modellerden biri olan bu tığ oyası çok güzel. Bu şeklin biraz daha küçüğünü başörtü kenarında da kullanabilirsiniz. Hemen hemen her hanımın yapabileceği kolay bir tığ oyası bu. Eğer yapılışı hakkında bir fikriniz de yoksa internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bu tığ oyasının yapılışına ulaşabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

2020 Yılına Özel Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.