En Yeni ve Basit Bebek Örgü Modelleri

Son zamanların en çok tercih edilen ceket, yelek, kazak örgü modellerini sizler için hazırladık. Kış aylarına sımsıcak tutacak daha önce hiç görmediğiniz en yeni örgüleri sizlere sunuyoruz. Tek renk ya da rengarenk hazırlanan birden fazla örgü modelini seçerek sizler de kendinize veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Detaylı şekilde sizlere sunmuş olduğumuz örgü modellerini kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Kadınların el emeği hazırlamış olduğu en güzel ve gösterişli örgü modellerini yaparak çeyizlerinize değer katabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan modelleri yeni başlayan kadınlara sunuyoruz. Hamarat kadınlara ise zor ve el emeğinin yoğun olduğu modeli sunuyoruz. İşi numarasını elinizin alışkın olduğu numarayı tercih ederek ve ona uygun iplik seçerek yapabilirsiniz. Gelin birlikte en güzel çiçekli örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay İlerleyen Örgü Modelleri

Çok tercih edilen örgü modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Erkek ceket örgü modelinde yer alan yer alan renkler çok güzel görünmektedir.

En çok satanlar arasında ilk sırada yer alan örgüyü sizlerde tarzınıza göre tasarlayabilirsiniz. Yapım aşaması biraz zor olan örgüyü dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Kız bebeklerinize harika görünen örgü modelini yapabilirsiniz. Zor olan modeli marifetli kadınlara sunuyoruz.

Farklı detayları ile dikkat çeken örgüyü sizlerde tek renk ya da renkli yaparak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.  Elbise örgü modelini kız bebekleriniz için yapabilirsiniz. Sade model arayanlar için görselde yer alan model oldukça uygundur.

Daha önce hiç bir yerde görmediğiniz örgü modelini en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınıza çok yakışacak olan örgü modelini oğlunuz ve kızınızın çeyizleri için yapabilirsiniz.

Çok gösterişli olan örgü modelini sizler de kendiniz için yapabilirsiniz. Yapımı kolay ilerleyen örgüyü yeni başlayan kadınlar sunuyoruz. Alttan başlayarak dikişli yada tek seferde yapabilirsiniz.

Kullanacağınız iplik numarası ve şiş numarası oldukça önemli olan örgüyü kendi elinize uygun olanı seçerek devam edebilirsiniz.

81 ilmek başlanarak 10 sıra tekli devam edilen örgü modelini sizlerde kolay ve pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kız bebek tulum örgüsünü sizler de farklı detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz.

@matmazelya Instagram hesabından en yeni örgü modellerini sipariş oluşturabilirsiniz. Sade ve şık görünen örgüyü sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tek renk zemin üzerine yapılan çiçekli örgü modelinde yer alan renkler çok güzel görünmektedir. Sizler de harika görünen örgüleri kendi tarzınıza göre tasarlayarak yapabilirsiniz. Yapımı en kolay olan örgü modelini farklı detaylar ile süsleyerek yapabilirsiniz.

Erkek yelek örgü modeli tek renk yapılmıştır. Sizler de dilerseniz düğme detayları ile süsleme yapabilirsiniz.

Şapka ve bere örgü modelinde yer alan renkler çok güzel görünmektedir. Sade ve şık görünen örgüyü sizler de tek renk yapabilirsiniz.

Tek Renk Örgü Modelleri