En Zarif Tığ İşi Oya Modelleri

Hem zarif hem naif tığ işi oya modellerini görmeye hazır mısınız? Çok tercih ettiğimiz tığ işi oya modelleri oldukça sipariş alıyor. Ev hanımları gelir elde etmek isteyip bu oyaları yapıyorlar. Biz de hem tığ oyası yaparak kazanç elde eden ev hanımları için hem de kendisi için tığ oyası yapmak isteyen hanımlar için birbirinden güzel modeller seçtik. Sizlerin de hoşuna gidebilecek bu tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim isterseniz, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli ve sıralı tığ oyaları çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Hardal sarısı başörtüsü sizde de varsa bu tığ işi oya modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çiçekli tığ oyaları başörtü kenarına çok yakışıyor ve çeyiz bohçalarına da oldukça yakışacaktır. Bu modeller gözünüzü korkutmasın. Çünkü yapılışı çok kolay. Hemen hemen her bayan bu tığ oyalarını gönül rahatlığı ile yapabilecektir.

2020 yılında trend renklerden biri de sak mavisi olacak. Siz de trendleri yakından takip ediyorsanız tığ oyası ve başörtüsünde bu rengi tercih edebilirsiniz.

Boncuk kullanarak tığ oyasını daha ihtişamlı göstermek de sizin elinizde. Özellikle tığ oyanız renkli ise çok doğru tercih olacaktır.

Kırmızı başörtüsü olmayan bayan yoktur. Nasıl bir tığ oyası yapacağız derseniz de bu tığ oyası tam size göre. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu tığ oyasının yapılışını internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bilgi alabilirsiniz.

En yeni modeller arasında olan bu tığ oyası modeli çok sevildi. Siz de bu modeli yaparak kazanç elde edebilir ve çok sipariş alabilirsiniz. 2020 yılında çok tercih edilecek gibi gözüküyor.

Saks mavisi tığ işi oya modellerine çok yakışıyor.

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.