Enli ve İşçilikli Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar bugün sizlere hazırlamış olduğumuz boncuk oyası modeli en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen boncuklu oya modellerini yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz. Özel günlerin vazgeçilmezi olan boncuklu oya modelleri şık tasarımıyla görenler kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de günlük kullanıma ve özel günlerinize hep kendi boncuk oyalarını ikiye ayırmalısınız. Özel günlerde tercih edeceğiniz boncuk oyalı daha gösterişli olurken günlük kullanımı uygun olan boncuk oyaları ise daha sade ve düz olmalıdır. Bizim size önerimiz özel günlerde kullanacağınız boncuk oyalarını kristal seçmelisiniz. Kum boncuk oyaları ise en çok el emeği gerektiren ürünlerdir. Yuvarlak boncuk oyalarını ise günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz. Sizler de detaylı şekilde sunmuş olduğumuz boncuklu oya modellerini inceleyerek yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz. Yapacak olan hanımlara kolaylıklar diliyorum.

Yepyeni Boncuk Oyaları

Çok gösterişli boncuk oyası modeli sizlerde yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz. El emeği yoğun olan boncuklu oya modeli altın günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Namaz örtüsü dantel modelini sizlerde kristal boncuklar ile süsleyerek hazırlayabilirsiniz. Çok sevilen boncuk oyası modeli şık tasarımı ile dikkat çekiyor

Tek renk tülbent kenarına yapılan beyaz boncuk oyası modelini dilerseniz tek renk yaparak da tülbent rengine uygun boncuklar ile tamamlayabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan boncuk oyası modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Sade ve Şık Boncuk Oyaları

Çok Güzel Boncuk Oyaları Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşe Oyalim (Youtube)

Videoda yer alan boncuk oyası modeli şık tasarımıyla en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih eden boncuk oya modelini yaparak maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Rekor beğeni alan boncuklu oya modellerini yaparak sizler de kendi Instagram sayfalarınızı ekleyebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuklu oya modeli işçilikle olmasıyla hamaratlığınızı ortaya koyacak. Sizler de hamarat hanımları olarak bu güzel boncuklu oya modellerini yapabilirsiniz. Hadi birlikte en güzel boncuk oyası modellerini detaylı şekilde göz atalım. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.