Esmer Kadınlara Şahane Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Değerli hanımlar sizler için hazırlanmış olan en güzel tığ işi oya modellerini bugün sizlerle buluşturuyorum. Farklı detaylarıyla dikkat çeken tığ oyalarını yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de çeyizleriniz için bu güzel tığ işi oya modellerini tasarlayabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin de yapacağı kadar kolay modelleri eklerken kullanışlı olmasına özen gösterdik. Farklı model istiyorsanız boncuk ve çiçek detayları ile daha farklı hale getirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarını detaylı şekilde inceleyelim.

Çok Kullanışlı ve Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

 

Tek renk yazma kenarına hazırlanan tığ oyalarını sizlerde farklı renk tonları seçerek hazırlayabilirsiniz. En yeni modelleri pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli model sevenlerin tercihi olan tığ oyalarını sizler de el emeği göz nuru hazırlayarak detaylar ekleyip yepyeni ürünlere sahip olabilirsiniz.

Papatya model hazırlanan tığ işi oya modelini kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. Detaylar ekleyerek de en güzel modelleri sizler tasarlayabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış  çiçek ve kaya detayların yer aldığı tığ oyaları en sevilen modellerdendir. Sizler de severek kullanacağız bu modelleri dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk hazırlayabilirsiniz.

Sade ve şık model seven hanımların tercihi olan iki renk hazırlanmış olan tığ oyaları tek renk tülbent kenarına tercih ediliyor. Sizler dilerseniz bu modelleri farklı renk tonları ile hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli model sevenlerin tercih ettiği tığ işi oya modeli en verimli ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu güzel modeli dilerseniz daha gösterişli ve daha büyük yapabilirsiniz.

Büyük Tığ İşi Oya Modelleri