Esra Hanım’ın Müthiş Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Esra Hanım’ın müthiş havlu kenarı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Esra Hanım’ın iğne oyası modelleri için Instagram’dan kayseri_igne_oyasi yazarak inceleyebilirsiniz. Bu yazımızda havlu kenarına yapılan model ve motifleri inceleyeceğiz. Esra Hanım havlu kenarı iğne oyası modellerini hazırlarken, havluları müşterileri gönderiyordu ve uçlarını işleyip teslim ediyordu. Bu durum müşteri ile arasında zaman kaybına yol açtığı için Esra Hanım ve ablası bir karar alıyor. Ucunu iğne oyaları ile işlediği havluları fabrikalardan ve havlu toptancılarından almaya karar vermişler. Esra Hanım’ın çalışmaları tamamen müşteri isteğine bağlı. Bazı müşteriler Esra Hanım’ın havlularından seçip ucunu işletiyor ve bu şekilde teslimi sağlanıyor. Bunun çeşitli seçeneklerini birazdan yazımızda anlatacağız. Yoğunluktan dolayı havlu kenarı iğne oyası siparişlerini kayseri_havlu_siparis Instagram adresinden alıyorlar. Siz iki hesaba da ulaşıp sipariş oluşturabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Esra Hanım’ın müthiş havlu kenarı iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Esra Hanım’ın Çok Harika Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz havlu kenarı iğne oyası modeli sizce de mükemmel görünmüyor mu?  Havlular çeyizlerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Havlular evimizde kullandığımız temel ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Türk hanımları olarak misafirlere önem verdiğimiz için havluları özenerek hazırlayıp, iğne oyası işlenmiş bir şekilde sunmak isteriz. Takım fiyatı ise sadece 165 TL’dir. Sizler de Esra Hanım’ın yaptığı havlu kenarı iğne oyası modellerinden sipariş vererek bu harika görüntüye sahip olabilirsiniz.

blank

Görenin içinin açıldığı, bizim de çok beğendiğimiz bir Esra Hanım’ın havlu kenarı iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Esra Hanım ve ekibinin elleri dert görmesin. Türk geleneklerinde bohça hazırlama vardır. Memleketimizin birçok yöresinde gelin ve damat bohçası hazırlanıyor. Esra Hanım’ın havlu kenarı iğne oyası modellerini de bu bohçalarda bulundurabilirsiniz. Takım fiyatı ise sadece 180 TL’dir. Instagramdan kayseri_igne_oyasi ya da kayseri_havlu_siparis sayfasından ulaşabilirsiniz.

blank

Yine muazzam bir havlu kenarı iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Esra Hanım’ın siparişlerine çok rahat yetişebileceği havlu stoğu var. Müşterileri de bu durumdan memnun ve Esra Hanım ve ekibine güvendikleri için seçtikleri havlulara da güveniyorlar. Müşterileri için bu harika havlu kenarı iğne oyası modellerinin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Havlu markası olarak da Şaheser, Fiesta ve Gonca’yı tercih ediyorlar. Takım fiyatı ise 180 TL’dir. Sipariş ve detaylı bilgi için Instagram’dan kayseri_igne_oyasi sayfasına veya kayseri_havlu_siparis sayfasına ulaşabilirsiniz.

blank

Renk uyumunun harika olduğu havlu kenarı iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Şimdi dilerseniz Esra Hanım’ın sizler için dediklerine kulak verelim: “Havluları işlerken ilk prensibimiz havluya işleyeceğimiz iğne oyası modeli mutlaka havlu desenine uyumludur. Kullandığımız ip renkleri de desenlerin rengindedir. Resimleri ayrıntılı incelerseniz bunu görebilirsiniz.” Takım fiyatı ise 180 TL’dir. Detaylı bilgi için kayseri_igne_oyasi Instagram adresine ulaşarak havlu kenarı iğne oyası modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

blank

Şahane ve zarif bir havlu kenarı iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Müşteriler havluları bazen Esra Hanım’dan alıyor ve Esra Hanım da havluya uygun iğne oyası motiflerini yapıyor. Daha sonra müşteriler de bu motifleri kendileri monte ediyor. Bazen de müşterilerin ellerinde hazır havlu takımları oluyor ve Esra Hanım’a resim gönderiyorlar. Havluların renklerine uygun istedikleri iğne oyası motiflerini işleyip sadece motif olarak da teslim edebiliyorlar. Sizler nasıl bir havlu kenarı iğne oyası modeli isterseniz Esra Hanım ve ekibi sizler için en iyisini yapacaktır.

blank

Görselde muhteşem bir havlu kenarı iğne oyası modelini görüyoruz. Takım fiyatı sadece 145 TL’dir. Diğer modellerin fiyatları ve detaylı bilgi için kayseri_igne_oyasi veya kayseri_havlu_siparis Instagram adreslerine ulaşabilirsiniz.

Esra Hanım’ın Çok Sevilen Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.