Eşsiz Güzellikte 36 Lif Örgü Modeli

Eşsiz güzellikte 36 lif örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Örgüler sadece kıyafet alanında yaptığımız el işi değil elbette. Hem süs eşyalarında hem de liflerde özellikle kullanıyoruz. Özellikle 2019 yılında bir çok çeşit ile lifler gündeme geldi. Yeni modelleri takip etmek, hepsinden haberdar olmak bir hayli zor. Biz işinizi kolaylaştırmak adına lif örgü modellerini seçtik. Dilerseniz bu eşsiz güzellikte olan lif örgü modellerini bir de yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Lif Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz lif örgü modeli hem hoş hem de bir o kadar güzel. Kullanılan renkler de cıvıl cıvıl. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu lif örgü modelinin yapılışı da bir o kadar basit. Biliyorsunuz ki hem tığ hem de şiş ile yapabilirsiniz. Kasnak kullanmakta bir diğer tercih oluyor. Sizin kolayınıza hangisi gidiyor ise elbette onu kullanmanızı öneririz. İlla ki şunu kullanın, şunun ile yapın diyemeyiz. Lif örgü yaparak sipariş alıp para kazanan bir çok hanım var. Sizin de aklınızda bu düşünce var ise mutlaka bu modelden başlamalısınız. Yeni başlayanları da göz önünde bulundurarak yapılışı hem kolay hem de bir o kadar şık duran modelleri seçtik.

Aynı model lif örgüleri farklı desenler kullanarak görselde gördüğünüz gibi de oluşturabilirsiniz. Sizin de bu renk ve bu model hoşunuza gidecektir. Ama ben yapmasını hiç bilmiyorum diyenleri de duyar gibiyim. Onlar için de yöntem çok basit. ,İnternetten videolu bir şekilde bu lif örgü modellerinin yapılışını izlemesini öneririz. Bu işinizi daha da kolaylaştıracaktır ve zaman da kazandıracaktır. Yapılışı gerçekten çok basit. Hemen hemen her bayan zorlanmadan bu lif örgü modellerini yapabilecektir.

Lif örgü modeli uzun modeller şeklinde de tercih ediliyor. Siz de bu şekilde tercih edebilirsiniz. Bu lif örgü modelini ulaşamadığımız yerler için daha kullanışlı buluyorum ben. Siz de benimle hem fikir iseniz herhangi bir modeli uzun bir şekilde örerek de tercih edebilirsiniz.

Çok Kullanışlı Lif Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.