Sıkılanlara boncuklu oya

Ev Hanımları Boncuklu İğne Oyası İle Sıkıntılardan Kurtulun

Ev hanımları evde oturmaktan sıkıldıysanız boncuklu iğne oyaları ile sıkıntınızı giderebilirsiniz. Kendinize oyalı yazmalar yapmaya var mısınız?

Sıkılanlara boncuklu iğne oyası

Bir çok ev kadını ev işlerini bitirdikten sonra evde oturmaktan sıkılıyorlar. Ya televizyondaki programlara bakıyorlar ya da uğraşacak bir şeylerin arayışına giriyorlar. Evde sıkılan kadınlar için bir fikrimiz var. Boncuklu iğne oyaları yaparak sıkıntıdan kurtulabilirler. İğne oyası yapmak hem zevkli hemde dikkat gerektiren bir iştir. İnce işçilik istediği için el emeği göz nuru diye adlandırılır. İğne oyası yapmak dikkat eksikliği kadınlara iyi gelecektir. Ayrıca can sıkıntısını bir nebze de olsa gidereceklerdir. Kendileri için rengarenk oyalar ile rengarenk yazma yapma fırsatları olacaktır. Ayrıca hiç bilgi sahibi olmalarına da gerek yok. Anlatımlı modelleri takip etmeleri onlar için yeterli olacak.

En Güzel İğne Oyaları

Hem sıkılmayacaksınız hem eğeleneceksiniz. Var mısınız birbirinden güzel yazmalar yapmaya ? O halde hadi başlayalım.

Sıkılanlar İçin Boncuklu İğne Oyası

“Ev Hanımları Boncuklu İğne Oyası İle Sıkıntılardan Kurtulun” için bir yorum

  1. Ankarada oturuyorum igne oyasi yapıyorum yemeni ve takisinida yapıyorum oğlumun okul ihtiyaçlarını karşılamak için geri donus yaparsaniz sebinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir