Evinizi Aydınlatacak En Güzel 36 Perde Dantel Modeli

Evinizi aydınlatacak en güzel perde dantel modelleri ile karşınızdayız. Perde dantel modelleri bir ara unutulur gibi oldu ama son zamanlarda tekrar moda olmaya başladı. Farkındaysanız geçmişe dair her şey günümüzde moda olarak ortaya çıkıyor. Eteklerden, ispanyol paça pantolonlara kadar geçmiş yıllara dair ne varsa şu an herkesin üzerinde. Dantel modelleri de keza öyle. Son yıllarda evimizi daha otantik hale getirme çabasındayız ve burada dantel modellerinin rolü oldukça büyük. Siz de eğer burdaysanız bunun farkında olup burdasınız. E o zaman haydi hanımlar hep beraber perde dantel modellerine bir bakalım.

Otantik Bir Hava Arayanlar İçin 36 Farklı Perde Dantel Modeli

blank

Geçmişten günümüze vazgeçilmez perde dantel modelimiz. Bu modeli perdelerimizin uçlarına ya da ortasına şerit şeklinde kullanabiliriz. Hatta artık storlarına bu perde dantel modellerini kullananlar da var.

blank

Az önceki görselde bahsettiğim gibi sadece perde uçlarına değil perde ortalarına şerit şeklinde kullanılan dantel modelimize yukarıdaki görseldeki model daha uygun. Perdelerin ortasına işlenen dantel modelinin biraz daha eninin dar olması zariflik katıyor.

blank

Çiçeksiz, böceksiz sade dantel modeli sevenlere uygun bir dantel modeli ile karşınızdayız. Bu dantel modeli perdenize sadelik ama aynı zamanda şıklık katacaktır.

blank

Bu model de çok harika değil mi hanımlar? Beyaz, krem ya da diğer renklerin üzerinde ne kadar da hoş durabilecek bir model.

blank

Az önceki görsellerden eni daha dar ama bir o kadar güzel bir model. Mutfak perdenize çok yakışacağının garantisini veriyoruz.

blank

Püskül sevenler burda mı? Öyleyse bu görsele davet ediyoruz hanımlar sizi. İşlediğiniz perde dantel modeline farklılık katmak isteyenler için bu püskül detayı birebir.

blank

2019 yılında en çok tercih edilen perde modeli yukarıdaki görseldeki perde dantel modelidir. Özellikle odanız ahşap ise tercih edilen perde dantel modeli kesinlikle budur. Sizin de gördüğünüz gibi ahşaba nasıl da yakışmış değil mi?

blank blank

Hanımlar çocuğunuz odasına ya da çalışma odanıza kesinlikle yakışacak bir model. Tam boy perdelerin değil de görseldeki gibi pencere üstü ara boy perdelere yakışacak olan bu perde dantel modelini kesinlikle yapmanız gerek.

blank

Perde dantel modelleri perdelerin sadece uçlarına, ortalarına yapılmıyor. Bazı hanımlar perdeyi sade, dümdüz kullanmayı seviyor ama dantelden de vazgeçemiyor. Vazgeçemeyenler için yukarıdaki görselde gördüğümüz perdelere aksesuar olarak işlenen bu dantel modelimiz efsane.

Evinizin Havasını Değiştirecek Perde Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank