Evinizi Değiştirecek Vivense Mobilya Modelleri

Evinizin tarzını değiştirecek Vivense mobilya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Sizler için elbette en konforlu ve en kaliteli markaları seçiyoruz. Bu markalar da onlardan biri. Vivense mobilyaları göreni hayrete düşürüyor. Tasarımları oldukça şık ve oldukça farklı ki. Sizin de gördüğünüz de ağzınız açık kalacaktır. Biz de sizler için en güzel Vivense mobilya modelleri derledik. Yemek odası mobilyalarından tutun da yatak odası mobilyalarına kadar. O halde gelin hep birlikte bu Vivense mobilya modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Farklı Tasarımlarıyla Vivense Mobilya Modelleri

Vivense markasına ait yemek odası ile başlamak istiyorum. Bu yemek odası modeli hem şık hem de oldukça tarz. Kullanılan konsol, konsol aynası, masa ve sandalyeler hepsi gördüğünüz gibi farklı dizayn edilmiş. Sizin de muhakkak hoşunuza gidecek bu yemek odası mobilya modelleri oldukça da uygun fiyatlara sahip. Dilerseniz Vivense’nin internet sitesinden dilerseniz de mağazalarından inceleyebilirsiniz. Tercih sizin.

Zarif bir yemek odası mobilya modeli daha. Bu zarifliği elbette ki mobilya modellerinin sadeliğine borçluyuz. Sade olmasının yanı sıra farklı tasarıma da sahip. Özellikle de minimal hanımların tercihi bu yemek odası takımı olmalı diye düşünüyorum ben. Yeni evlenecek çiftlerin gözünden bu yemek odası takımı kaçmamalı.

Yine görünce şaşıracağınız bir mobilya modeli daha. Bu mobilya modelini çok sevmekle ile kalmayıp aynı modelden isteyeceğinizden adımız kadar eminiz. Kullanılan dolap, konsol, yatak o kadar farklı ve sıradanlıktan uzak ki. Farklı dizaynlarda yatak odası takımı arayanların tercihi bu yatak odası olacaktır.

Dikkatinizi çektiyse bu yıl antrasit ve ahşap rengi trend olmaya devam ediyor. Bu ahşap renkli mobilya modeli antrasit rengiyle de buluşunca adeta uyum yakalıyor. Evinizin en az bir odası bu iki renk ile dekore edilmeli. 2020’de de kullanılan iki renk arasında olacaktır.

Çok Seveceğiniz Vivense Mobilya Modelleri