Evinizi Güzelleştirecek 37 Farklı Fiskos Dantel Modelleri

Evinizi güzelleştirecek en farklı fiskos dantel modelleri ile karşınızdayız. Hala fiskoslardan vazgeçemeyenler olarak buradayız ve sizlerle birlikte bu fiskos dantel modellerini inceleyeceğiz. Ev dekorunun vazgeçilmez bir parçası olan fiskos, salon ve oturma odasının atmosferini değiştiriyor. Dantel modellerinde fiskos kullananları ve sevenleri tabii ki unutmadık. Haydi hanımlar bu modellere bir göz atalım.

En Göz Alıcı Fiskos Dantel Modelleri

blank

Çok şık duran bir fiskos dantel modeli ile karşınızdayız. Renkli fiskos sevenler kadar sade fiskos masası da sevenler var. Bunları dantel ile ön plana çıkarmak sizin elinizde.

blank

Bazı hanımlar fiskos dantel modelini fiskostan sarkıtarak kullanıyor bazıları ise sadece üst yüzeyini kaplayacak şekilde. Tercih sizin. İstediğiniz şekilde boyutlandırıp kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen modeli soracak olursanız fiskostan sarkan fiskos dantel modeli daha çok tercih ediliyor.

blank

Bir başka fiskosun sadece üst yüzeyini kaplayan fiskos dantel modeli.

blank

Bu şekildeki fiskos dantel modeli de çok naif durmuyor mu?

blank

Fiskos dantel modelinizin ipliğini dilediğiniz kalınlıkta veya incelikte tercih edebilirsiniz. Kalın iplikle işlenmiş fiskos dantel modeli de ayrı bir güzel duruyor.

blank blank

Fiskos dantel örtüsünü sadece yuvarlak olacak diye bir algı oluşmasın ya da böyle bir kaygınız olmasın hanımlar. Dilerseniz yukardaki görseldeki gibi bir model de tercih edebilirsiniz.

blank

Çiçekli modellerin kullanım alanları bitmez tükenmez. En çok sevilen ve en çok yakıştırdığımız motif çiçek motifleri. E haksız da sayılmayız.

blank

Görselden de anlayacağınız üzere bu fiskos dantel modelimiz daha seyrek ve ince iplik kullanılarak yapılmış. Siz de bu şekilde tercih edebilirsiniz.

blank

Yalnızca fiskosun üst yüzeyini kaplayan bu fiskos modeli de ef sa ne!

blank

Şimdiye kadarki görsellerde hep beyaz fiskos dantel modeli örneğini gördük. Ama bu isteğe göre tabii ki değişir. Dilerseniz yukarıdaki görseldeki gibi renkte katabilirsiniz. Tercih sizin.

blank

Renk sevenlerin fiskos dantel modeli.

Sizin Evinizin De Bu Güzelliği Hakettiğini İspatlayacak Fiskos Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank