Facebook’da Olay Olan Görkemli Boncuk Oyaları

Evet hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz boncuk oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Daha önce görmediğiniz boncuk oyası modellerini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına seçeceğiniz boncuk oyası modellerini tek renk boncuklar ile yaparak sade modeller elde edebilirsiniz. Gösterişli model isteyen hanımlar ise renkli tülbent tülbent içindeki renklerden boncuk renklerini uyum sağlayarak rengarenk ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Özel günlerde tercih edebileceğiniz vazgeçilmezi olan boncuk oyası modelleri genellikle tek renk tercih edilirken sizler farklılık olmasını istiyorsanız rengarenk boncuklar da kullanabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken kristal boncuk kullanılarak yapılan boncuk oyası modelleri el emeğinin yoğun olması ile de hamarat hanımlara hitap ediyor. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için kristal boncuklar kullanarak tülbent kenarlarını daha güzel ve gösterişli hale getirebilirsin yapım aşaması kolay olan boncuk oyası modellerini yeni öğrenen hanımlar pratik şekilde yapabilirsiniz. Maddi gelir elde etmek için birbirinden güzel boncuk oyası modellerini seçerek satışa sunabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Sizler de eklemiş olduğumuz  kenarlarına yapılan boncuk oyası modellerini seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel boncuk oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Boncuk Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına hazırlanan en güzel boncuklu oya modelini sizler de yaparak çeyizlerinize daha güzel hale getirebilirsiniz. Fazla boncuk kullanarak da el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Görselde yer alan sıralı hazırlanmış tek tek tülbent kenarına tek renk boncuk oyası modeli uç kısımlarında yer alan küçük kum boncuklu oyalar şık tasarımıydı dikkat çekiyor.

El emeği göz nuru hazırlanan boncuklu oya modeli en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizler de kristal boncuklar kullanarak bu güzel boncuk oyası modelini yapabilirsiniz.

Gösterişli boncuk kullanarak hazırlanan boncuklu oya modeli en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de gold boncuklar kullanarak gösterişli boncuk oyası modelleri yapabilirsiniz.

Yapı aşaması kolay olan boncuk oyası modelini yeni öğrenen hanımlarda kolaylıkla yapabilir. Son zamanların en çok satan modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de maddi gelir elde etmek için bu güzel modeli yapıp satışa sunabilirsiniz.

Görselde yer alan namaz örtüsü boncuk oyası modeli sade ve şık görüntüsü ile oldukça güzel görünmektedir. Farklı model isteyenlere hitap eden en değişik boncuk oyası modelini yaparak mevlütlerde tercih edebilirsiniz.

Çeyizlerinizin gözdesi olan boncuk oyası modeli gold detaylar ile süslenmiştir. Ağır görünen boncuk oyası modelini sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz renklerde boncuk seçerek yapabilirsiniz.

Kristal Boncuk Oyaları

Renkli Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşe Oyalim (Youtube)

Sizler için videoyu eklemiş olduğumuz boncuk oyası modeli şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Kadınların en çok tercih ettiği boncuklu oya modelleri tek renk tülbent kenarına yaparak hem özel hem de günlük kullanıma uygun hale gelebilir. Dilediğiniz renkte boncuk seçerek ona uygun tülbent alabilir ve en güzel boncuk oyası modellerine sahip olabilirsiniz. Tarzınıza uygun boncuklar seçerek daha güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Videoda sizlere detaylı şekilde yapılışı anlatılan boncuk oyası modelini yeni başlayan hanımlar bile kısa sürede yapabilir. Hamarat hanımlar ise boncukları fazla kullanarak hamaratlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Ağır model sevenlere kum boncuklu oya modellerini öneriyoruz. Kum boncuk oyası modelleri fazla boncuk kullanılarak hazırladığında ortaya ağır modeller çıkmaktadır. Sizler de videodan detaylı şekilde inceleyerek boncuklu oya modelini yapabilir ve tarzınıza uygun hale getirerek çeyizlerinize değer katabilirsiniz. Yapacak olan hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.